اخبار روز فیلمها

فیلم Six Billion Dollar Man با بازی Mark Wahlberg بدون کارگردان شد

برای اقتباس از مجموعه ی تلویزیونی The Six Million Dollar Man که در دهه هفتاد آمریکا و با بازی Lee Majors پخش میشد باید کمی بیشتر انتظر کشید …

به گزارش آریافیلم ، فیلم Six Billion Dollar Man که در ابتدا قرار بود بازی Mark Whalberg  و کارگردان آرژانتینی Damian Sziforn ساخته شود  ، بدلیل اختلافاتی که این کارگردان بر سر ساخت آن داشت ، این پروژه را ترک کرده و ساخت آن در حال حاضر به تعویق افتاده است. این خبر جای تعجب دارد زیرا دو ماه به آغاز فیلمبرداری آن مانده بود و تاریخ ۳۱ می ۲۰۱۹ برای اکران آن اعلام شده بود. اما کمپانی Warner Bros از تاخیر جلوگیری کرده و بدنبال یه کاگردان جدید بوده تا طبق برنامه پیش بروند.

داستان سریال  The Six Million Dollar Man راجع به یک فضانورد به نام سرهنگ Steve Austin است که پس از سانحه ای که برای او پیش می آید در بدن او اجزای مکانیکی کار گذاشته شده و به نوعی به یک نیمه سایبورگ تبدیل میشود و از آنجایی که در این سریال هزینه ی تجهیزات مکانیکی او شش میلیون دلار برآورد میشود عنوان این سریال نیز از همینجا گرفته شد. در این سریال ما در هر قسمت شاهد کار های قهرمانانه ی او بودیم که با ماموریت هایی که به فضا میرفت هر بار که عملی قهرمانانه و فرا انسانی انجام میداد ما شاهد جلوه های صوتی خاطره انگیز و جالب از طرف سازندگان بودیم.

اما اینکه این ریبوت در حال ساخت چه سبکی خواهد داشت هنوز به طور حتم مشخص نیست و به نظر میرسد که بیشتر سبک اکشن- کمدی داشته باشد تا فیلمی تاریک تر به مانند کار های اخیر و قبلی Whalberg

فیلم The Six Billion Dollar Man در ابتدا قرار بود توسط کمپانی Weinstein ساخته شود اما بدلیل جنجال هایی که در رابطه با این کمپانی و ماجرای Harvey Weinstein پیش آمد ، کمپانی Warner Bros کار ساخت آن را بر عهده گرفت. نکته جالب این است که Szifron از سه سال قبل بعنوان کارگردان انتخاب و به پروژه پیوسته بود و این قضیه که او تنها دو ماه قبل از فیلمبرداری آن از این پروژه کنار کشید ، خبری غافلگیر کننده بود. این اتفاق به نوعی بد شانسی برای این فیلم محسوب میشود و اینکه آیا مشکل جزئی بوده و یا بر سر چیزی بوده که باعث شده Szifron بخاطر آن با استدیو به توافق نرسد ، هنوز مشخص نیست.

باخره معلوم میشود که این فیلم طبق برنامه پیش میرود تا در تاریخ اعلام شده اکران شود یا نه ، همچنین بزودی و در ۳۱ می ۲۰۱۹ ما شاهد هنرنمایی Whalberg در فیلم Mile22 خواهیم بود.

Six Billion Dollar Man

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن