اخبار روز فیلمها

احتمال ساخت فیلم Ms. Marvel بعد از Captain Marvel به نقل از Kevin Feige

فیلم Captain Marvel هم اکنون در مراحل تولید به سر میبرد اما این امر موجب نشده تا سازندگان به فکر پا را فراتر گذاشتن نیافتن.

به گزارش آریافیلم ، Kevin Feige پس از مصاحبه ای که با خبرنگار شبکه ی BBC Arabic داشته ، گفته است که بعد از اینکه شاهد هنرنمایی Brie Larson در فیلم Captain Marvel بودیم ، به سراغ پروژه ی بعدی خواهیم رفت که شاهد معرفی و حضور همتای اون هستیم.

طبق گفته ی او: ما درحال ساخت فیلم Captain Marvel هستیم که فیلمبرداری این فیلم با حضور Brie Larson انجام میشود. شخصیت Ms.Marvel که به نوعی از Captain Marvel الهام گرفته شده است ، در کمیک ها قهرمانی مسلمان است در آینده صاحب فیلم اختصاصی خود خواهد شد و ما بعد از معرفی و ارائه ی فیلم Captain Marvel برنامه ی ساخت آن را داریم.

شخصیت Ms.Marvel در کمیک ها شخصی پاکستانی- آمریکایی به نام Kamala Khan است که از سال ۲۰۱۴ به کمیک های Marvel و در نتیجه ی رویداد کمیک Inhuman’s Terrigen Mist معرفی شد و پا به این دنیا گذاشت. در رابطه با قدرت های این شخصیت میتوان به قدرت های تغییر شکل دادن خود و ابعاد بدنش اشاره کرد. Khan که از Captain Marvel الگو گرفته تصمیم به مبارزه با پلیدی ها میگیرد.

فیلم Captain Marvel در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

Captain Marvel Captain Marvel

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن