امروز:شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

فیلم Limitless سریال میشود و سریال Magic City فیلم!

 

بازار اقتباس فیلم از روی سریال و سریال از روی فیلم این روزها بدجور گرم و داغه و برای این پست از هر مورد یک خبر تازه داریم…

به گزارش آریافیلم ، فیلم Limitless با حضور Bradley Cooper و محصول سال 2011 قرار شده تا در شبکه ی قویِ CBS بصورت دنباله ای بر فیلم به سریالی جدید تبدیل شه و خودِ Cooper در کنار Roberto Orci و Alex Kurtzman به تهیه کنندگی اون بپردازه و کارگردان پایلوت اون نیز Neil Burger خواهد بود.

گفته میشه داستان سریال از جایی شروع میشه که در فیلم Brian Sinclair از وجود قدرت داروی عجیب NZT خبردار میشه و مجبور به استفاده از قدرتهای اون برای همیشه میشه. نویسنده ی توانا Craig Sweeny با کار قبلی Elementary نیز کار فیلمنامه رو به عهده گرفته. نسخه ی اصلی فیلم فروش کل 160 میلیون رو بدست آورد.

اما در خبر دیگر سریال قوی و زیبای Magic City که متاسفانه از سوی Starz  کنسل شد و در سال 1959 و شهر میامی داستان اون اتفاق میوفته و ماجرای یک صاحب کلاب با بازی Jeffrey Dean Morgan است و مجبور به معامله با گروهی گنگستر میشه و بیشتر از دو فصل نیز ادامه پیدا نکرد و حالا سازنده اون Mitch Glazer در صدد کارگردانی فیلمی په همین نام است و بازیگران Morgan, Danny Huston, Olga Kurylenko, and Kelly Lynch نیز در اون ایفای نقش خواهند کرد و احتمال حضور Bruce Willis and Bill Murray نیز در اون میره و گفته میشه نسخه ی فیلم اون در سال 1962  اتفاق خواهد افتاد .


یک پاسخ به “فیلم Limitless سریال میشود و سریال Magic City فیلم!”

  1. محمد گفت:

    یعنی ادامه سریاله؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
اپلیکیشن اندروید