اخبار فیلم

فیلم Jungle Cruise محصول کمپانی Disney با بازی Dwayne Johnson رسما در مراحل ساخت قرار دارد

Dwayne Johnson یا همان Rock یکی از کسانی است که از دنیای کشتی کج به سینما وارد شده و در حال حاضر هم طرفداران زیادی دارد. Johnson سال پر کاری را پیش رو خواهد داشت و فیلم های زیادی می باشد که قرار است در آن ها به ایافای نقش بپردازد اما فیلمی که می خواهیم ما درموردش صحبت کنیم فیلم Jungle Cruise که صحبت ساخت آن خیلی وقت است منتشر شده و حالا به نظر می رسد ساخت این فیلم جدی تر از پیش در حال پیگیری است.

به گزارش آریافیلم، صحبت از کار ها و فیلم های بعدی Dwayne Johnson کار خیلی دشواری نیست به خصوص که برنامه و زمانبندی آن ها تقریبا مشخص است اما فیلمی که چند وقتی صحبت از آن زیاد شده فیلم جدید است بر اساس یکی از داستان های Disney به نام Jungle Cruise که از قبل حضور Johnson در آن قطعی شده است. پروژه تا کنون بارها تغییراتی را شاهد بوده و فیلمنامه ی آن بار ها تغییر کرده و بانویسی شده. از آن طرف هم خود Johnson زمانبنید بسیار شلوغب در حال حاضر دارد و پروژ های زیادی را در دست دارد. با این اوصاف به نظر می رسد کار های نهایی Jungle Cruise و آغاز فیلمبرداری آن فعلا امکان پذیر نباشد و احتمالا به بهار سال آینده معوق شود.

به نقل از سایت هالیوود ریپورتر Johnson قرار است در این فیلم باز هم با Dany Garcia همکاری کند، کسی که تهیه کننده شرکت Seven Bucks (شرکتی که خود Johnson تاسیس کرده) است و در دیگر پروژه های Johnson با او در حال همکاری است. در حال حاضر این دو نفر در سریال Ballers که از شبکه HBO پخش می شود و دو فیلم Baywatch و Jumanji که از امسال اکران خود را آغاز می کنند همکاری دارند.

نکته ی دیگر درباره فیلم Jungle Cruise این است که گفته می شود فیلمنامه جدید آن را J.D. Payne و Patrick McKay نوشته اند که به نظر می رسد کارآن تمام شده و Rock هم برای بازی در نقش خود آماده است.

حال باید دید با توجه به زمانبنیدی فیلم های Johnson کار فیلمبرداری Jungle Cruise از کی آغاز می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن