اخبار روز فیلمها

فیلم Jumanji به سودآورترین فیلم تاریخ کمپانی Sony در آمریکا تبدیل شده

کمپانی Sony Pictures اعلام کرده که از شب گذشته فروش فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle در باکس آفیس آمریکا از ۴۰۳٫۷۱۴ میلیون دلار گذشته و این فیلم را به سودآورترین فیلم تاریخ این کمپانی در آمریکا تبدیل کرده که درواقع رکورد فیلم Spider-Man در سال ۲۰۱۲ رو زده. فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle در ادامه فیلم ماجراجویی-کلاسیک سال ۱۹۹۵ هستش.

به گزارش آریافیلم ، این فیلم که توسط Jake Kasdan کارگردانی و Matt Tolmach به همراه William Teitler تهیه شده است، با فروش ۹۵۰ میلیون دلاری کل، بزرگترین اکران کمپانی Sony در باکس آفیس جهانی و دومین فیلم پر سود اکران شده توسط این استودیو در تاریخ هستش. اولین فیلم Skyfall بوده که متعلق به MGM است. همچنین در سابقه کاری Dwayne Johnson، Jack Black و Kevin Hart، فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle  پرسود ترین فیلم محسوب میشه.

این فیلم بعد از ۱۱۲ روز از زمان اکران، کماکان پرقدرت در باکس آفیس باقی مونده و برای چهار هفته در صدر جدول قرار داشته که سه هفته از آن نیز پشت سر هم بوده. این اولین بار بعد از فیلم  Titanic در سال ۱۹۹۸ هست که فیلمی که در دسامبر اکران شده، در آخر هفته فوریه نیز در صدر جدول باقی مونده. در مقیاس جهانی، در ۷۶ منطقه و همچنین برای چهار هفته متوالی در صدر جهانی، فیلم اول بوده.

Tom Rothman رییس گروه Sony Pictures Motion Picture گفته: “با توجه به سابقه زیاد Columbia Pictures، این یک اتفاق مهمه. همچنین اعتبار مهمی برای Jake Kasdan، همه تهیه کنندگان، بازیگران با استعداد و هرکسی که در استودیو سخت تلاش کرده، محسوب میشه. این فیلم به ما کمک میکنه تا به دنبال هدف بزرگتری در پروژه های بعدی باشیم.”

قسمت بعدی فیلم Welcome to the Jungle  به همین زودی و توسط نویسنده ها Scott Rosenberg و Jeff Pinkner که فیلمنامه رو می نویسن، در حال تولیده.  Sonyبه دنبال تاریخی در سال ۲۰۱۹ برای اکران این فیلم هستش و حتی به این فکر میکنه که اون رو همزمان با فیلم Star Wars: Episode IX که در بیستم دسامبر اکران میشه، پخش کنه.

 Jumanji: Welcome to the Jungle

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن