اخبار روز فیلمها

فیلم سینمایی Lethal Weapon 5 با بازی Mel Gibson و Danny Glover ساخته خواهد شد

طبق جدیدترین اخبار به نظر می‌رسد Mel Gibson، Danny Glover و Richard Donner قصد دارند با Channing Gibson برای ساخت پنجمین قسمت از سری فیلم های Lethal Weapon 5 با یکدیگر همکاری کنند.

هنوز جزئیات این فیلم مشخص نشده اند اما حتی اگر ساخت آن صورت گیرد و تا سال آینده اکران شود، Gibson شصت و دو ساله خواهد بود، Glover هفتاد و دو ساله خواهد بود و Donner که از سال ۲۰۰۶ تا حالا فیلمی را کارگردانی نکرده است ۸۸ ساله خواهد بود.

اما آیا واقعا به دنباله ای برای این فیلم نیاز است؟ قسمت اول بسیار زیبا بود، قسمت دوم به طرز شگفت آوری خوب بود و دو قسمت بعدی هم به اندازه کافی زیبا بودند اما الان چیزی نزدیک به ۲۰ سال از منتشر شدن آخرین قسمت از این فیلم می‌گذرد و احتمالا تماشاگران دیگر دوست ندارند ماجراجویی های Gibson و Glover را ببینند.

اگر این فیلم ساخته شود، هرچند که احتمالش خیلی کم است، دوست دارم ببینم آیا قرار است بازیگران دیگری از فیلم های قبلی بازمی‌گردد یا نه. خارج کردن Joe Pesci از دوران بازنشستگی برای فیلم سینمایی The Irishman کار سختی بود پس احتمالش کم است که برای این فیلم بازگردد و آمدن Rene Russo هم ممکن است. اما حتی اگر این فیلم فقط Gibson و Glover  را داشته باشد و Donner آن را کارگردانی کند باز هم به نظر نمی‌رسد این فیلم ایده خوبی باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن