اخبار فیلم

فیلم جدید Natalie Portman به نام Bronco Belle به کارگردانی Anna Rose Holmer

همین هفته ی گذشته بود که موزیک ویدیویی به نام My Willing Heart از James Blake با بازی Natalie Portman منتشر شد، موزیک ویدیویی سیاه سفید که اتفاقا خیلی درخشان و از همه نظر عالی بود. این موزیک ویدیو توسط Anna Rose Holmer کارگردانی شده بود، همکاری که در ابتدا به نظر مسئله عجیب غریبی نبود و فقط بک همکاری ساده بود. اما این طور که به نظر می رسد همکاری Portman و Holmer تازه شده و پروژه دیگری در حال ساخت است.

به گزارش آریافیلم، در خبری تازه از سایت Deadline نقل شده که بازیگر مطرح فیلم Jackie یعنی Natalie Portman برای ایفای نقش در فیلم سینمایی Bronco Belle به کارگردانی Anna Rose Holmer کارگردان فیلم های The Fits و Ballet 422 انتخاب شده. در این فیلم قرار است Portman نقش یک زن گاو سوار و گاو باز را بازی کند که در واقع در رشته ای موفق می شود و پیش می رود که به نوعی قلمرو مردان به حساب می آید. در این فیلم میبینیم که این رشته ورزشی چیزی نیست که یک زن در آن حضور داسته باشد ( یا لا اقل تا کنون اینطور بوده است) اما Portman به خاطر علاقه ی زیاد خود و کوشش و تلاش بسیار زیاد خود در این رشته پیشرفت می کند.

Holmer با ساخت فیلم The Fits درواقع توانسته ثابت کند در زمینه فیلم های ورزشی می تواند خیلی خوب ظاهر شود، فیلم The Fits اگرچه نمره ی خیلی بالایی نگرفته و شاید استقبال خیلی زیادی از آن نشده باشد ولی این یک تجربه ی خیلی عالی بود برای Holmer و حالا قطعا او آماده ساخت یک فیلم درست و حسابی در این ژانر است. از طرفی بالاخره در این فیلم می توانیم Portman را در نقشی ببینیم که از تحرک بالایی برخوردار است. البته گفتنی است نقش Portman را قبلا قرار بود به Emily Blunt بدهند که بعد ها این اتفاق نیفتاد. حالا از آنجایی که این تازه ابتدا و مقدمات ساخت فیلم است باید منتظر شنیدن اخبار رسمی درباره این فیلم باشیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن