اخبار فیلم

فیلم بعدی Robert Zemeckis قرار است سال ۲۰۱۸ اکران شود و آن The Flash نیست!

Robert Zemeckis فیلم بعدی خود را مشخص کرده و آن The Flash نیست. Universal Pictures و DreamWorks pictures تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸ را برای اکران فیلمی بدون نام از کارگردان فیلم هایی مثل Back to the Future و Forest Gump مشخص کرده اند. فیلمی که قرار است Steve Carell در بازی کند. Zemeckis  نویسنگی فیلم نامه را با Caroline Thompson عهده دار است. همچنین Steve Starkey و Jack Rapke که معمولا با او همکاری میکنند تهیه کنندگان این فیلمند.

به گزارش آریا فیلم این خبر بعد از شایعات شک برانگیزی بر پایه این که Warner Bros دنبال این است که این کارگردان برنده ی اسکار را برای کارگردانی فیلم به مشکل برخورده ی The Flash منصوب کند. فیلمی که چش از این دو کارگردان به نام های Rick Fayumiwa و Seth Grahame-Smith را از دست داده بود.

این پروژه ی Zemeckis بر پایه مستند تحسین شده ی Marwencol ساخته Jeff Malmberg در سال ۲۰۱۰ است که این مستند براساس داستان واقعی زندگی Mark Hogancamp است مردی که بعد از حمله وحشی گرایانه ای به کما میرود و پس از بیرون آمدن از کما هیچ حافظه ای از زندگی و خانواده اش ندارد و با مشکل روانی خود با ساختن مدلی از روستایی در بلژیک در دوره جنگ جهانی دوم  دست و پنجه نرم میکند

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن