اخبار فیلم

فیلمبرداری Ant-Man and the Wasp از دو ماه دیگر آغاز می شود

کمپانی Marvel برای امسال فیلم های Guardians of the Galaxy Vol. 2 از James Gunn و Thor: Ragnarok از Taika Waititi را دارد که اکران کند اما همزمان نگاه ها به سال اینده و برنامه اکرا فیلم های سال آیده ی این کمپانی می باشد که البته بی دلیل هم نیست. در سال آینده فیلم های Black Panther از Ryan Coogler و Avengers: Infinity War از Joe and Anthony Russo و Ant-Man and the Wasp از Peyton Reed اکران خواهند.

به گزارش آریافیلم، کمپانی Marvel روز های شلوغی را سپری می کند. این شرکت در حال حاضر درگیر تکمیل کردن کار های دو فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 و Thor: Ragnarok است تا برا اکران در تاریخ مقدد خودشان آماده شوند اما این مسئله باعص نمی شود که از فیلم های بزرگی که سال آینده اکران خواهند شد غافل شویم. سه فیلم بزرگ دیگر در دستور کار Marvel می باشد که یا مقدمات آن ها در حال آماده سازی است و یا حتی فیلمبرداری آن ها شروع شده و یکی از این فیلم ها قسمت بعدی فیلم Ant-Man می باشد.

در مصاحبه ای که با Kevin Feige مدیر عامل Marvel صورت گرفته درباره فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 از او درباره فیلم ها و پروژه های دیگر این شرکت نیز سوال شده و یکی از موارد مورد بحث فیلم Ant-Man بوده که در این صحبت ها برنامه ریزی برای شروع فیلمبرداری بالاخره گفته شد. این تاریخ به تاریخی که قبلا Michael Douglas بازیگر فیلم Ant-Man ( که به عنوان کاراکتر Hank Pym در قسمت دوم هم حضور دارد) گزارش داده بود بسیار نزدیک است و درواقع فقط ممکن است کمی زودتر از آنچه او گفته بود این اتفاق بیفتد. در این فیلم Michael Peña به عنوان Paul Rudd دوباره بازی می کند و Evangeline Lilly هم به عنوان نقش اول در فیلم حضور دارد. تاریخ اکران فیلم برای ۶ جولای سال ۲۰۱۸ اعلام شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن