اخبار روز سریالهاتمدید و کنسلیزمان بندی سریالها

تاریخ پخش فصل ۴ سریال Peaky Blinders مشخص شد

این خبر حدوداً یک ماه پس از انتشار اولین تریلر فصل جدید سریال Peaky Blinders منتشر شد. فصلی که سازنده سریال اون رو بهترین فصل تا به اینجا میدونه. بعد از ۱۷ ماه انتظار، قرار است فصل ۴ سریال Peaky Blinders در تاریخ ۱۵ نوامبر از شبکه BBC TWO در بریتانیا پخش شود.

به گزارش آریافیلم، فصل ۳ در سال ۱۹۲۴ اتفاق می افتاد و اینکه چگونه خانواده Shelby از یک زندگی محقر در Small Heath به به زندگی مجلل دست پیدا کردند. همچنین مشکلات شخصی Tommy Shelby نیز نشون داده میشن. فصل ۴ اینگونه شروع میشه که Tommy یک نامه مرموزی در شب کریسمس دریافت میکنه و متوجه میشه که Peaky Blinders در خطر نابودی هستن.با نزدیک شدن دشمنان، او هم از خونه روستاییش فرار میکنه و به خیابان های Small Heath برمیگرده. جایی که یک مبارزه ناامیدانه برای زنده موندن رو شروع میکنه.

این سریال توسط Caryn Mandabach Productions و Tiger Aspect تهیه شده است و همچنین بازیگرانی از جمله Aidan Gillen (از سریال Game of Thrones) و Charlie Murphy (از سریال Happy Valley) به فصل ۴ اضافه شده اند. همچنین بازیگرانی از جمله Tom Hardy (به عنوان Alfie Solomons) و Charlotte Riley (به عنوان May Carleton) نیز به سریال بازخواهند گشت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن