اخبار حاشیه ای

فصل هفتم American Horror Story و انتخابت آمریکا!

اگر “داستان های ترسناک آمریکایی” به طور خاص در انتخابات سال ۲۰۱۶ نمایان نبود! حالا فصل ۷ American Horror Story شاید بتواند ارتباط بهتری بین این دو موضوع ایجاد کند…

به گزارش آریا فیلم ، Ryan Murphy سازنده ی سریال محبوب American Horror Story به این نکته اشاره کرده فصل بعدی این سریال از انتخابات ریاست جمهوری ایلات متحده تاصیر گرفته، اما این به چه معنی است؟

برخلاف آنچه گفته شده بود و به نظر می رسید که سیاست شبکه FX این باشد که موضوع فصل ۷ این سریال مانند یک راز باقی باقی بماند و قبل از شروع سریال فاش نشود، آقای Murphy ترجیح داد در برنامه ی Watch What Happens Live  به فصل جدید American Horror Story اشاره کند:

“من یک اسم و عنوان خاص برای سریال در نظرم ندارم اما فصل جدید که از ماه ژوئن پخش خود را شروع می کند درباره ی انتخاباتی است که برگزار شد… تصور من این است که این موضوع برای تعداد خیلی زیادی از مردمی که علاقمند  به سریال ما هستند جذاب باشد.”

در این برنامه بعد از اینکه میزبان و مجری آن، Andy Cohen اشاره ای به رییس جمهور حال حاضر امریکا، Donald Trump کرد و پرسید که آیا مشخصا اسمی از رییس جمهور می آید؟ آیا تصویری از او در سریال است؟ Murphy  در پاسخ فقط گفت : “شاید!”

حال باید دید Murphy  در این سریال به دنبال بیان یه نظراتی است و آیا فصل هفتم American Horror Story می تواند با موضوع اصلی انتخابات جذابیت گذشته خود را نگه دارد یا خیر.

در گذشته گفته شده بود که Sarah Paulson و Evan Peters بازگشته اند و در فصل جدید سریال همکاری می کنند، همچنین گفته شده بود که فصل هفتم یک سورپرایز و شوک بزرگ با خود دارد.

حالا باید تا شروع فصل هفتم صبر کرد تا ببینیم چه اتفاقتی در این فصل خواهد افتاد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن