اخبار روز سریالها

پرش زمانی فصل نهم سریال The Walking Dead از سوی شورانر تایید شد

شورانر جدید سریال The Walking Dead بعد از پذیرفتن این مسئولیت بعد از کنار رفتن Scott M. Gimple ، در جریان کنفرانس خبری AMC  در چهارشنبه این هفته، برای اولین بار در انظار عمومی ظاهر شد. با وجود اینکه Kang  درباره آینده بازیگران مطرح این سریال سکوت اختیار کرد ولی او جزئیات مهمی را درباره این درام زامبی که قرار است اکتبر امسال دوباره به تلویزیون ها برگردد فاش کرد.

او گفت که: ما در فصل های اخیر اسیر زمان شده ایم، ما داستان را باید با سرعت به سمت جلو پیش ببریم. همان طور که خبرهای تایید شده می گویند قرار است فیلم در ادامه خود از اتفاقات سری کتاب های کمیک Robert Kirkman بهره ببرد که در آن نویسنده، بعد از پایان نبرد میان Rick  و Negan، به ماجراهای دو سال بعد پرش می کند و داستان را از آن جا پی می گیرد.

در حالی که Kang درباره جدایی نقش اصلی سریال با بازی Lincoln  در ادامه سریال اشاره ای نکرد و یا اینکه نقش  Maggie با بازی Cohan چطور بعد از مسائل پیش آمده بر سر میزان حق الزحمه بازیگر زن سریال می خواهد نوشته شود، ولی او تصویر بزرگتری از دیدگاه خود درباره ادامه سریال ارائه کرد. او گفت:

ما در حال کار بر روی فصلی هستیم که واقعا رویکرد و احساس تازه ای خواهد داشت. ما گروه خوبی هستیم و من سعی دارم تا بیشتر بر روی روابط شخصیت های اصلی داستان که برای مدت های طولانی در کنار هم بوده اند تمرکز کنم و در کنار اینها روال سابق سریال همچنان به قوت خود باقی است.

Kang  از اپیزود ۷ فصل نخست در سریال حضور داشته است.  او بعد از جایگزینی با Gimple چهارمین مدیر تولید سریال به حساب می آید. ابتدا Frank Darabont  پروژه سریال را شروع کرد که بعدا توسط Glen Mazzara جایگزین شد و او هم نهایتا با  Gimple  جایگزین گردید. در عوض Gimple بعد از انتقال Kirkman به Amazon Studios به عنوان مدیر ارشد ارتباطات سریال انتخاب شد.

Gimple که امسال ضمنا جزو عوامل ساخت اسپن آف Fear the Walking Dead  بود، طرح هایی برای توسعه فرانچایز با ساخت سریال های جدید دارد.

Kang  مسئولیت این سریال بزرگ را در زمان مهمی بر عهده می گیرد که از یک طرف شاهد پرش زمانی در سریال خواهیم بود و از سویی دیگر هم شاهد جدایی شخصیت های محبوب سریال با بازی Lincoln  و Cohan خواهیم بود. Cohan بعد از مناقشه ای که با AMC بر سر قرارداد داشت به سریال پیوست. او قرار است در اواسط سریال Whiskey Cavalier شبکه ABC به آنها ملحق شود و در ۶ اپیزود از نیمه نخست فصل ۹ آن حاضر باشد. بنا به برخی منابع، Lincoln  هم استراتژی مشابهی برای خروج از سریال داشت. بعد از آنکه AMC  سعی در عقد قراردادی ۲۰ میلیون دلاری با Norman Reedus  (Daryl) برای ایفای نقش اصلی در کل سریال داشت Lincoln  بهانه ای برای جدایی پیدا کرد . با این حال، شخصیت های او و Cohan در ادامه سریال Walking Dead  همچنان زنده و  پابرجا خواهند بود.

با این حال Kang  امیدوار است که فصل ۹ بتواند به داستان های بزرگی منتهی بشود. او گفته است که:

ما در حال بررسی داستان های واقعا بزرگی به ویژه درباره شخصیت های زن سریال هستیم. و من فکر می کنم که شخصیت هایی مانند Michonne، Maggie  و Carol  چنین قابلیت هایی را دارند. دوستداران این سریال در ادامه سریال کارهای واقعا خوبی از بازیگران زن خواهند دید.

Gimple که در پنل From Book to Screen در جریان کنفرانس خبری AMC حاضر بود مجددا رویکرد خودش درباره سریال که نوعی رویکرد «بازترکیبی» خواهد بود توضیح داد و فاش کرد که این او بوده که می خواسته انحرافی در مسیر داستان سریال ایجاد کند و نه Kirkman.

او گفت:

زمانی که ما شروع کردیم، من و رابرت بحث های زیادی داشتیم چرا که من می خواستم کتاب را مثل خود کتاب بازنویسی کنم ولی او خواستار تغییراتی در آن بود. من می خواستم همه آن لحظاتی که در کتاب وجود داشت را دوباره ببینم. به همین خاطر بود که سعی کردم هر چه بیشتر بر روی آن کار کنم، برای اینکه من با چنین لحظاتی آشنا بودم و می دانستم که چگونه آن را برای کسانی که کتاب را خوانده بودند تعریف کنم.

با این حال Gimple در همه تغییراتی رخ داده در داستان سریال سکوت اختیار کرد ولی او علاقه وافر خود را برای گفتن داستان هایی با شروع، وسط و پایانی برای شخصیت های اصلی سریال مخفی نکرد.

او گفته است که:

تلویزیون مدیای متفاوتی نسبت به کمیک و حتی رویکردهای عمگرایانه است. شخصیت های اصلی زیادی در کتاب وجود دارند که باید شروع و وسط و پایانی داشته باشند. بعضی اوقات در کتاب توضیحات مفصلی درباره شخصیت ها نوشته می شود که زیاد مهم نیستند و شما هم چندان با آنها درگیر نیستید. ولی وقتی شما با شخصیتی در یک سریال مواجه هستید باید نقطه شروع و پایانی برای آن داشته باشید و برای این کار شما می توانید از خود کتاب بهره بگیرید. به نظر من این کار بسیار مهم و اساسی است.

سریال The Walking Dead در ماه اکتبر به تلویزیون ها بر خواهد گشت. تاریخ رسمی و تریلر سریال هم در مراسم San Diego Comic-Con اعلام و معرفی خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. واقعا که گیمپل چنان گندی زده که هیچکی نمیتونه جمش کنه از مرگ شخصیتای اصلی و تخریب کاراکترای مهم گرفته تا جایی که عوامل میگن داستان پتانسیل ادامه دادن بدون ریک رو هم داره . اره حتما .به نظرم امیدی به فصل ۹ نیست سریال دیگه از دست رفته شایدم هنوز امیدی باشه ولی سریالی که الان شاهدشیم اصلا قابل مقایسه با فصلای قبلش نیست اون هیجانو زیبایی سریال از بین رفته و نمیشه بهش روح دوباره بخشید من که عاشق این سریالم فصل ۸ رو به زور نگاه کردم.مگر این که یه معجزه به وقوع بپیونده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن