اخبار روز سریالها

فصل سوم سریال Westworld سال ۲۰۲۰

طرفداران شبکه ی HBO و سریال Westworld بسیار ناراحت شدند که این سریال در سال ۲۰۱۷ بازنگشت و طرفداران این سریال باید ۱ سال و نیم منتظر پخش این سریال میماندند. دلیل این کار عظیم بودن این پروژه، و تغییر موضوع سریال توسط سازندگان آن Jonathan Nolan و Lisa Joy اعلام شد.

و به نظر میرسد که این تاخیر تنها برای یک بار نباشد زیرا طبق گفته ی EW، Nolan اعلام کرده است که ۱۸ ماه فاصله بین فصل دوم و سوم این سریال وجود دارد. و درحالی که او سال ۲۰۲۰ را برای افتتاحیه این سریال تایید نکرد، اعلام کرد که در حال گفت وگو با مسولان شبکه ی HBO برای زمان آغاز این سریال است:

“ما در حال گفتگو با دوستانمان در شبکه ی HBOهستیم، این مسئله برای هر دوی ما بسیار مهم است و ما هیچ کدام قسط نداریم این پروژه مهم را به خطر بیندازیم. ما میخوایم به وسعت داستان بیفزائیم و این مسئله بسیار زمان بر است. و ما میخواهیم این کار را به درستی و بدون نقص انجام دهیم.”

او هیچ اطلاعی از اینکه این سریال قرار است چند فصل باشد نداد اما، بیان کرده است که داستان پایانی واضح دارد و ممکن است از فصلی به فصلی تغییر کند.

“وقتی برای بار اول نمایش نامه را می نوشتیم به این فکر میکردیم که داستان را فراتر ببریم و این کار را کردیم. با گذشت زمان، داستان به خودی خودی شکل می گرفت.ما میخواهیم داستان بدون ترس و بی پروا ادامه پیدا کند. ما یک ایده ی کلی در مورد پایین داستان داریم اما اینکه در سیر داستان چه اتفاقی خواهد افتاد و سریال چند فصل خواهد داشت مشخص نیست. این داستان در دوره ی زمانی ما اتفاق نمی افتد و زمان بر آنها تاثیری ندارد.انها میتوانند تا ابد زنده بمانند و ما باید به داستان آنها پایین دهیم. هر داستانی، شروع و پایانی دارد”

او ادامه میدهد که این سریال در هر فصل ویژگی های خود را دارد، و مشخص میکند سریال در فصل دوم به یک نتیجه نزدیک میشود.

“ما نمی خواهیم که کل داستان مثل یک راز باقی بماند. میخواهیم به یک نتیجه در آخر فصل برسیم. میخواهیم هر فصل موضوع جداگانه ای داشته باشد و سوال مطرح شده در هر فصل را با پایان یافتن آن فصل پاسخ دهیم. میخواهیم هر فصل مانند یک فیلم، از یک کالکشن دارای جذابیت و موضوع خاص خود باشد. میخواهیم بعد از ۱۸ ماه با شوق و ذوق به دیدن فصل جدید بیایید اما ۱۸ ماه منتظر پایین نباشید_ فکر نمی کنیم که این کار درستی باشد.”

سازندگان سریال تایید کرده اند که در این فصل پارک دیگری را به نمایش می گذارند، و چهار پارک دیگر در زیر Delos وجود دارد به همین دلیل داستان گسترده گی فراوان دارد. و طبق گفته ی Nolan با EW، ما شاهد انقلاب های دیگری در سریال هستیم.

Westworld Westworld

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن