اخبار روز سریالها

فصل دوم سریال Big Little Lies توسط کارگردانی جدید ساخته خواهد شد

سریال Big Little Lies یکی از بهترین سریال های سال ۲۰۱۷ تلویزیون بود. شبکه HBO تخصصش این است که بازیگران بزرگ را مشغول پروژه های کوچک و کم هزینه کند و این موضوع پس از شروع فصل اول سریال True Detective به شکل چشم گیری قوت گرفت.

پس از اینکه سریال ۷ قسمتی Big Little Lies که براساس کتابی با همین نام ساخته شد توانست تمام داستان کتاب را در همان یک فصلش پوشش دهد، بازیگران اصلی سریال یعنی Reese Witherspoon، Nicole Kidman و Shailene Woodley به بازی کردن در فصل دوم این سریال ابراز علاقه نشان دادند و حالا به نظر می‌رسد این اتفاق چندان دور از انتظار نیست.

چندی پیش گفته شد که Witherspoon و Kidman در حال خالی کردن برنامه کاری خود برای بهار ۲۰۱۸ هستند تا فصل دوم سریال را در آن تاریخ شروع کنند. پس از آن گفته شد که Witherspoon از ایفای نقش در فیلم سینمایی Pale Blue Dot که سازنده سریال های Fargo و Legion یعنی Noah Hawley آن را نویسندگی و کارگردانی می‌کند کنار کشید تا بتواند در فصل دوم Big Little Lies حضور پیدا کند.

طبق جدیدترین اخبار به نظر می‌رسد سازندگان قصد دارند به دنبال کارگردان جدیدی برای فصل دوم سریال بگردند. Jean-Marc Vallee تمامی قسمت های فصل اول را کارگردانی کرد و David E. Kelley نیز فیلمنامه آن را نوشت. دیدن اینکه سازندگان قصد دارند داستان سریال را به چه سمتی ببرند جالب خواهد بود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن