اخبار فیلمفروش فیلمها

فروش ۱۵٫۴ میلیون دلاری Spider-Man: Homecoming در اولین شب پخش

فیلم Spider-Man: Homecoming شروعی عالی در گیشه داشته. با اینکه عده‌ای از طرفداران نگران بودند که افراد غیر طرفدار به اشتباه فیلم را که یک ریبوت است با دنباله The Amazing Spider-Man اشتباه بگیرند، که البته این نگرانی‌ها غلط از آب در آمد. THR گزارش از این می‌دهد که فیلم به ۱۵٫۴ میلیون فروش در شب پنجشنبه دست یافته و قصد دارد در هفته‌ی اول ۱۰۰ میلیون را بدست آورد.

به گزارش آریافیلم، از وقتی که اکران روز پنجشنبه از سال ۲۰۱۲ مد شد، Marvel در شب اول پخش موفق عمل می‌ند. اگر Spider-Man: Homecoming را اولین فیلم شخصیت Spider-Man حساب کنیم این بهترین پخش اولین فیلم شخصیت در تاریخ Marvel است. البته ناگفته نماند که نه Ant-Man و Guardians of the Galaxy یا Doctor Strange شانس حضور در فیلمی به بزرگی Captain America: Civil War را نداشته‌اند.

به گفته‌ی THR فیلم در ۳۴۵۰ سینما در پنجشنبه شب پخش شد و در جمعه به ۴۳۴۱ افزایش یافت که شامل ۳۹۲ سینمای Imax و ۶۰۱ سینمای کیفت بالا می‌شود. فروش ۱۵٫۴ میلیون دلاری فیلم را سومین فیلم پر فروش سال در اولین روز پخشش بعد از Guardians of the Galaxy Vol. 2 (فروش ۱۷ میلیون) و Beauty and the Beast (فورش ۱۶٫۳ میلیون) قرار می‌دهد.

برای مقایسه‌ی فروش Spider-Man: Homecoming می‌توانید با دیگر فیلمهای دنیای سینمایی Marvel که از ۲۰۱۳ به بعد پخش شده‌اند را مقایسه کنید:

Guardians of the Galaxy Vol. 2 – $۱۷ Million

Doctor Strange – $۹٫۴ Million

Captain America: Civil War – $۲۵ Million

Ant-Man – $۶٫۴ Million

Avengers: Age of Ultron – $۲۷٫۶ Million

Guardians of the Galaxy – $۱۱٫۲ Million

Captain America: The Winter Soldier – $۱۰٫۲ Million

Thor: The Dark World – $۷٫۱ Million

Iron Man 3 – $۱۵٫۶ Million

 

Spider-Man: Homecoming

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن