اخبار روزبالیوود

فروش باکس آفیس هند در ۱۴ اوت: فروش فوق العاده Toilet: Ek Prem Katha با هنرنمایی Akshay Kumar

Toilet: Ek Prem Katha با هنرنمایی Akshay Kumar و Bhumi Pednekar بعد از هفته ها ناکامی در بالیوود بار دیگر موفقیت را به گیشه ها بازگرداند. این فیلم که به معضلی اجتماعی در روستاهای هند بخاطر نبود سرویس های بهداشتی میپردازد بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است. این فیلم در سه روز اول اکران ۵۱٫۴۵ کرور معادل ۷,۱۷۰,۰۰۰ دلار فروش داشته است که بخوبی توانسته بودجه ساخت اندکش را بدست آورد حتی در مقایسه با Jolly LLB 2 دیگر اکرانی امسال Akshay که صد کروری شد این فیلم در سه روز ۵۰٫۴۶ کرور فروش داشته است که Toilet: Ek Prem Katha فروشی بهتر را رقم زده است.


Mubarakan با بازی Arjun Kapoor هم علیرغم حضور اکرانی های بزرگی چون Toilet: Ek Prem Katha و Jab Harry Met Sejal همچنان به رقابت خود در گیشه ها ادامه داد و مجموع فروشش در پایان هفدهمین روز اکران به ۵۱٫۱۵ کرور معادل ۷,۰۹۰,۰۰۰ دلار رسید تا بودجه ۵۰ کروری ساختش را بهبود بخشد و لقب متوسط را از گیشه ها دریافت نماید. این فیلم در سومین شنبه و یکشنبه اکرانش بیشتر از Jab Harry Met Sejal فروش داشته است.


هیچ بالیوود دوستی در بی رحمانه ترین رویایش هم نمی دید که فروش فیلم عاشقانه Jab Harry Met Sejal با بازی Shahrukh Khan و Anushka Sharma در هفته دوم به پایان برسد. این فیلم در روزهای اخیر اکرانش به شمارش بسیار ضعیفی در گیشه ها رسیده است که اکنون مجموع فروشش در پایان دهمین روز اکران ۶۱٫۰۵ کرور معادل ۸,۵۰۰,۰۰۰ دلار می باشد و از هم اکنون تبدیل به فیلمی شکست خورده شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن