اخبار روزبالیوود

فروش باکس آفیس هند در ۲۲ اوت: همچنان فروش عالی Toilet: Ek Prem Katha با هنرنمایی Akshay Kumar ادامه دارد

فروش فوق العاده Toilet: Ek Prem Katha با هنرنمایی Akshay Kumar در گیشه ها همچنان ادامه دارد این فیلم موفق شده در پایان یازدهمین روز اکران مجموع فروش خود را به ۱۱۷٫۹۰ کرور برساند و اکنون پنجمین فیلم پرفروش سال، چهارمین فیلم پرفروش کارنامه Akshay، هفتمین فیلم صد کروری سال و با ۹۳٫۹۰ کرور معادل ۳۹۱٫۲۵% سود در رده دومین فیلم سودآور سال قرار بگیرد.


دومین فیلم بزرگ این هفته مثلث عاشقانه Bareilly Ki Barfi با بازی Ayushmann Khurrana ، Kriti Sanon و Rajkummar Rao بود که پس از چهار روز موفق به جمع آوری ۱۳٫۳۷ کرور شده است که فروشی عادلانه با وجود Toilet: Ek Prem Katha داشته است.


Mubarakan با بازی Arjun Kapoor در شخصیت های اصلی فیلم نیز به فروش هر چند اندک خود ادامه داده و مجموع فروشش را به ۵۴٫۵۳ کرور رسانده است. این کمدی عاشقانه که یکی از بزرگترین فیلم های سال بود بطور خارق العاده ای در گیشه ها رشد کرد و تاکنون نیز در سینماها باقیست.


Jab Harry Met Sejal که فروش بسیار ضعیفی را با بازی Shahrukh Khan و Anushka Sharma در گیشه ها داشت توانسته در این هفته تنها کمتر از دو کرور به فروشش بیفزاید و مجموع آن به ۶۲٫۵۰ کرور برسد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن