امروز:شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

فاز سوم مارول شامل 9 فیلم خواهد بود ؛ Ant-Man پایان بخش فاز دوم

 

وقتی که در ماه جولای با مدیر مارول کوین فیگ در مورد Guardians of the Galaxy صحبت کردم گفت که میخواد با قالبی که استودیو در فاز اول انجام داد ادامه بده و همون مسیرُ پیگیری کنه ، اینکه پایان هر مرحله اکران یک دنباله از Avengers باشه . در یک مصاحبه که بعد از اعلام برنامه های استودیو داشتیم رئیس شبکه تایید کرد که طرحشون تغییر کرده و حالا Ant-Man فاز دومُ تموم میکنه و Captain America: Civil War فیلمی ــه که فاز سومُ شروع میکنه …

به گزارش آریافیلم کوین فیگ در پاسخ به این سوال که فاز سوم چند فیلمُ شامل میشه به این شکل جواب میده : ” نمیخوام بگم که برنامه ریزی کردیم تا یک عدد مشخصیُ داشته باشیم . در مورد فاز دوم هم باید بگم که Ant-Man فیلم پایانی ــه و Civil War در واقع فاز سومُ شروع میکنه ، پس فاز دوم هم با 6 فیلم به پایان میرسه . فاز سوم هم 9 قیلم ــه که یکی از دلایلش اینه که یکی از فیلمها یعنی Infinity War دو قسمت خواهد بود و صادقنه بگم دلیلش اینه که موفقیتها بالاتر از انتظار و رویاهای ما بوده ، قبل از این هم گفتم که 10 فیلم و 7 میلیارد دلار باعث شده که در حال حاضر اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم . در حال حاضر بهترین تیم در هالیوود ــیم چه جلوی دوربین و چه پشت دوربین و در ادامه میتونیم سالی 3 فیلم داشته باشیم بدون اینکه در رویه مون تغییری حاصل کنیم ” .

البته ممکنه همه ی اینها در چند سال آینده تغییر کنه به ویژه اگه Ant-Man بتونه به موفقیتی برسه که Guardians of the Galaxy در تابستان تجربه کرد ، که هنوز هم با فروش داخلی 328.6 میلیون دلار رکورد سالُ در دست داره . اگه تغییری در برنامه ایجاد نشه طرفدارا باید برای دنباله ی Ant-Man تا اواخر 2019 و یا 2020 صبر کنن .

 

Ant-Man در تاریخ 17 جولای/26 تیر 1394 اکران خواهد شد .

Captain America: Civil War در تاریخ 6 مه/17 اردیبهشت 1395 اکران خواهد شد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *