جدیدترین عکس از فیلمهاپشت صحنه

انتشار عکسی از پشت صحنه Star Wars: Episode IX توسط J.J. Abrams

تولید فیلم Star Wars: Episode IX رسما آغاز شده و J.J. Abrams کارگردان، این صحنه،«عکس پشت صحنه» را همراه با متنی احساسی، منتشر کرده است، اگر چه او چندان هیجان زده به نظر نمی‌رسد و دوربین در مرکز عکس قرار گرفته، اما همین که J.J. Abrams را می‌بینیم به این معنی است که عوامل دیگر هم حضور دارند. البته به سختی می‌توان John Boyega – در نقش  Finn – را دید که در حال حرف زدن و خندیدین با احتمالا Poe است، با وجود اینکه عکس زیاد واضح نیست اما هیجان انگیز است.

بعد از اینکه Abrams ساخت فصل آخر سرگذشت Skywalker را آغاز کرد، نامه‌ای برای تشکر خطاب به Rian Johnson سازنده The Last Jedi و همچنین برای شخصی که برای نخستین بار این اثر را خلق کرد، George Lucas نوشت:

     شروع فصل جدید بدون Carrie هم تلخ و هم شیرین است، اما به مدد تیم بازیگران و عوامل بی‌نظیر، آماده ساخت آن هستیم. از Rian Johnson سپاسگزارم و از George Lucas نهایت تشکر را دارم که این دنیار را خلق کرد و سرآغاز داستانی شد که ما توانستیم بخشی از آن باشیم.

Johnson نیز در جواب این توییت از یک گیف با موضوع جنگ ستارگان، قسمت ساخته خودش، استفاده کرد. حال و هوای هیجان‌انگیزی است و احتمالا هواداران کنجکاوند که بدانند این قسمت چه سرانجامی دارد. باوجود اینکه کمپانی  Lucasfilm تصمیم داشت سه کارگردان متفاوت ساخت این سه قسمت را برعهده داشته باشند،  Colin Trevorrow تا پیش از اینکه از پروژه کنار گذاشته شود حدود یک سال به عنوان عضوی از تیم نویسندگان و سازنده قسمت نهم بر روی این فیلم کار کرد. Abrams اما به این پروژه ملحق شد تا آنچه را که او شروع کرده بود به پایان برساند، او این کار را با نوشتن فیلم‌نامه شروع کرد، با همکاری Chris Terrio، نویسنده برنده اسکار برای فیلم Argo و یکی از نویسندگان Batman v Superman.

Abrams در طول ساخت فیلم The Force Awakens عکس‌ها و ویدئو‌های زیادی منتشر کرد، باوجود اینکه چندان گویا نبودند اما باعث دلخوشی طرفداران شدند. بنابراین اگر این کار را برای قسمت نهم این فیلم نیز انجام دهد هیجان انگیز خواهد بود حتی اگر داستان را لو ندهد.

کمپانی Lucasfilm اعلام کرده که در قسمت نهم چهره‌های جدیدی از جمله Naomi Ackie، Richard E. Grant و Keri Russell به تیم بازیگران اضافه می‌شوند وهمچنین Billy Dee Williams به صورت نمادین به جای Lando Calrissian حضور دارد.

Carrie Fisher نیز با استفاده از صحنه‌های استفاده نشده فیلم The Force Awakens بازسازی خواهد شد. Daisy Ridley، Adam Driver، John Boyega، Oscar Isaac، Lupita Nyong’o، Domhnall Gleeson، Kelly Marie Tran، Joonas Suotamo و Billie Lourd نیز در این فیلم حضور خواهند داشت.

Star Wars: Episode IX از ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ اکران خود را اغاز خواهد کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن