اخبار فیلم

عکسهای جدید Blade Runner 2049، خونین و زیبا هستند

یک دست از عکس Blade Runner 2049 به طور آنلاین منتشر شده‌اند که از نظر فیلمبرداری، طراحی لباس و صحنه بسیار جالب به نظر می‌رسند. ساختن دنباله شاید در اول ایده‌ی خوبی به نظر نمی‌رسید اما با قرار دادن Denis Villeneuve (از Arrival و Sicario) به عنوان کارگردان فیلم و Ryan Gosling و Harrison Ford برای بازی در آن به همراه Roger Deakins (از Skyfall و  The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford) فیلم را به فیلمی دیدنی تبدیل کرد.

به گزارش آریافیلم، این عکسهای جدید توجه و دقت زیاد به جزئیات صحنه و لباس را نشان می‌دهد و Deakins در گفت و گو با EW گفت که آنها با این فیلم می‌خواهند داستانی آینده نگرانه بسازند نه غیر قابل باور.

من عاشق ژانر علمی-تخیلی هستم. ولی از علمی-فانتزی خوشم نمی‌آید. و تفاوت بزرگی بین این دو هست. من از آینده نگری ژانر علمی-تخیلی و این ایده که ممکن است این دنیا وجود داشته باشد خوشم می‌آید.

داستان اصلی درباره‌ی جست و جوی Rick Deckard (با بازی Ford) توسط نقش Gosling، یک پلیس لس آنجلس، است اما همه‌ی اینها در پس زمینه‌ای وحشتناک اتفاق می‌افتد. Denis Villeneuve در مورد جهان فیلم گفته:

آب و هوا طغیان کرده و اکو سیستم به هم زده شده و سطح اقیانوس بالا آمده است. پناهجویان زیادی وجود دارند که سعی می‌کنند در ساحل شرقی زنده بمانند…رسیدن زمستان زغالی بیشتری می‌آورد و رنگها خودنمایی می‌کنند، درباره‌ی رنگ زرد نمی‌توانم حرف بزنم اما…رنگ بسیار مهمی است.

Blade Runner 2049 در ۶ اکتبر به پرده‌ی سینما می‌رود و همچنین شامل بازیگرانی چون: Robin Wright؛ Jared Leto؛ Mackenzie Davis و Dave Bautista می‌باشد.

Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن