اخبار فیلم

عوامل و سازندگان Guardians of the Galaxy Vol. 2 به دنبال فروش ۱۵۰ میلیون دلاری در هفته ی اول اکران

فیلم Guardians of the Galaxy در سال ۲۰۱۴ توسط James Gunn ساخته شد و تواسنت موفقیست های بزرگی کسب کند. این فیلم در گیشه حضور موفقی داشت و در مجموع به فروش ۷۷۳٫۳ میلیون دلار دست پیدا کرد و حالا هم که خبر های دنباله ی این فیلم یکی از جذابترین خبر های دنیای هالیوود به حساب می آید.

به گزراش آریافیلم، بعد از موفقیت فیلم Guardians of the Galaxy تصمیم گرفته شد که دنباله ای بر این فیلم بسازند و در ادامه فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 در دستور ساخت دو شرکت بزرگ فیلم سازی Disney و Marvel قرار گرفت. حالا خبر هایی رسیده مبنی بر اینکه این دو استودیو تصمیم گرفته که حداقل فروش فیلم را در هفته اول اکرانش به حدود ۱۵۹ میلین دلار برسانند.

به این طریق پنجم ماه می قرار است شاهد یک اکران قدرتمند از این فیلم باشیم. به عبارت دیگر شروع تابستان و و باکس آفیس تابستانی قرار است با فروش فوق العاده ی فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 آغاز شود و این تصمیم بزرگی است که این دو شکرت تنها سه هفته قبل از اکران فیلم گرفته اند.

فیلم اول این مجموعه، Guardians of the Galaxy در هفته ی اول اکران خود در سال ۲۰۱۴ توانست به فروش ۹۴٫۳ میلیون دلار دست پیدا کند و با وجود اینکه فیلم خوش ساخت و خوبی بود کسی تصور نمی کرد که این فیلم بتواند به فروش خارق العاده ی ۷۳۳ میلیون دلار برسد.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 به کارگردانی Gunn توسط همان تیم قبلی خود ساخته شده و Chris Pratt و Zoe Saldana و Dave Bautista همچون قسمت قبل در آن حضور دارند و در کنار این ها Kurt Russell و Sylvester Stallone به مجموعه ی فیلم اضافه شده اند تا بر جذابیت فیلم افزوده شود. این فیلم در ۵ ماه می امسال اکران خود را آغاز می کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن