اخبار روز فیلمهااخبار فیلم

اعلام عنوان رسمی John Wick 3 توسط Keanu Reeves

John Wick وارد جنگ می شود. اگر پایان John Wick: Chapter 2 را دیده باشید، احتمالا این را می دانستید، اما عنوان John Wick 3 می خواهد مطمئن شود شما این قضیه را می دانید. Keanu Reeves تایید کرد نام این دنباله ی مورد انتظار John Wick 3: Parabellum خواهد بود.

منظور از Parabellum چیست؟ Reeves گفته معنی این کلمه «آماده برای جنگ» است. او در ادامه گفته:

این کلمه بخشی از عبارت لاتین «Si vis pacem, para bellum» است که ترجمه ی آن به این صورت است: «اگر صلح می خواهی، آماده ی جنگ شو».

این دقیقا چیزی است که ما از شخصیت John Wick انتظار داریم، که می خواست زندگی آرامی داشته باشد تا اینکه چند جوان گنگستر ماشینش را دزدیده و سگش را کشتند، و John Wick را مجبور کردند دوباره دست به اسلحه شده و به ماموریتی انتقامی برود که دوباره زندگی او را با دنیای خلافکارها در هم آمیخت.

john-wick

در دنباله ی سال ۲۰۱۷ او بیش از پیش درگیر این دنیا شده بود، و در نهایت پس از کشتن یکی از اعضای مهم گروه The High Table در خاک Continental، او را از حمایت و محافظت Hotel Continental اخراج کردند. در سومین فیلم، Wick را در حال فرار پس از این اتفاق می بینیم، آن هم وقتی برای کشتن او جایزه ای قرار داده شده است. همانطور که خلاصه ی داستان می گوید:

John باید تا حالا مجازات می شد، ولی Winston رییس Continental، قبل از اینکه او Excommunicado شود، به او مهلتی یک ساعته داد. Excommunicado به این معناست که عضویت Wick از این گروه پس گرفته می شود و دسترسی او به تمام خدمات و دیگر اعضای گروه قطع می شود. John در عین حال که با انجام کارهای خدماتی به زندگی ادامه می دهد، با جنگ و کشتار راه خود را به خارج از نیویورک باز می کند.

در Parabellum همچنین شاهد همکاری Wick با شخصیت مرموزی به نام Sofia با بازی Halle Berry خواهیم بود. Reeves درباره ی رابطه ی این دو نفر گفته:

John Wick برای نجات جانش می جنگد و فکر می کند Sofia اطلاعاتی دارد که به دردش می خورد. آن ها گذشته ی مشترکی دارند، و حالا با The High Table، چنین گروه پرقدرتی درافتاده اند.

در John Wick 3 همچنین Angelica Huston، Jason Mantzoukas، Asia Kate Dillon و Hiroyuki Sanada به عنوان نقش منفی اصلی، به همراه Mark Dacascos، Tiger Hu Chen و Yayan Ruhian و Cecep Arif Rahman (بازیگران The Raid) حضور دارند. همچنین انتظار می رود Laurence Fishburne، Ian McShane، Lance Reddick، Common و Ruby Rose مانند قبل در این فیلم هم نقش آفرینی کنند.

john-wick-3

john-wick-3

john-wick-3

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن