اخبار فیلم

علاقه ی Dwayne Johnson به حضور Patty Jenkins برای کارگردانی فیلم Jungle Cruise

Dwayne Johnson در حال حاضر دریگر کار های زیادی است و فیلم های زیادی هستند که او در آن ها بازی کرده است و به زودی اکران خواهند شد. حالا او یکی از پر کار ترین بازیگران هالیوود به حساب می آید که هر روز به تعداد کسانی که می خواهند از او در فیلم هایشان استفاده کنند اضافه می شود، در این بین اما خود Johnson به یکی از این فیلم ها خیلی توجه نشان می دهد و آن فیلم Jungle Cruise است.

به گزارش آریافیلم،  در میان تمام فیلم های پر شمار Dwayne Johnson این فیلم Jungle Cruise است که توان و فکر او را بیشتر از هر فیلم دیگری مشغول کرده است. Jungle Cruise در واقع اقتباسی بر اساس یکی از داستان های دوست داشتنی Disney است که یک بار دیگر در سال ۲۰۱۴ از روی آن فیلمی ساخته شده بود که البته اصلا مطرح نشد. Johnson برخلاف دیگر فیلم هایش درباره ی Jungle Cruise اظهار نظر های زیادی داشته است و در شبکه های اجتماعی نکاتی را راجع به این فیلم منتشر کرده است و عنوان کرده در حال حاضر در مرحله ی پیش تولید فیلم قرار دارند.

جزییاتی که درباره این فیلم می دانیم تا الآن این است که هنوز هیچ بازیگر دیگری به فیلم اضافه نشده و همینطور کارگردان آن مشخص نشده است. Glenn Ficarra و John Requa کسانی هستند که تا بحال به عنوان کارگردان برای این پروژه مطرح بودند وی حالا Johnson نام دیگری را گزینه مورد نظر خود معرفی کرده است. او در لیستی از کارگردان های مورد علاقه خود برای این پروژه به نام Patty Jenkins کارگردان Wonder Woman اشاره کرده است.

فیلم ابرقهرمانی Wonder Woman به کارگردانی Jenkins در ماه ژوئن اکران می شود و باید دید بعد از این فیلم Jenkins چه پروژه ای را برای کار انتخاب می کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن