اخبار فیلم

طرح های هنری و توضیحاتی کامل از پروژه ی The Maze Runner

کارگردان Wes Ball پروژه ای در دست دارد که براساس کتابی نوشته ی James Dashner بنام The Maze Runner ساخته خواهد شد و این پروژه در تاریخ ۱۴ فبریه سال بعد یعنی ۲۰۱۴ نمایش داده خواهد شد . و امروز برای شما طرحی هنری از این فیلم را منتشر می کنیم . Wes Ball کارگردان این پروژه ، کارش را ابتدا از بخش جلوه های ویژه اغاز کرد .  داستان این پروژه درباره ی چند جوان می باشد که وارد منطقه و یا سرزمینی بنام The Glade می شوند اما وقتیکه انها بیدار می شوند دیگر هیچ چیز را بیاد نمی اورند . و تنها راه خروج عبور از این مارپیچ های خطرناک و وحشتناک می باشد که نامش را Grievers گذاشته اند .

و تنها Thomas با بازی Dylan O’Brien از سریال Teen Wolf از راز انها باخبر می باشد . جزییات دیگری از این پروژه در دست نمی باشد اما بهمراه طرح هنری از The Maze Runner ، بطور ویژه برای شما انیمیشن کوتاه که توسط Wes Ball ساخته شده است بنام Ruin را منتشر می کنیم که میتوانید “دانلود” و یا انرا بصورت انلاین مشاهده کنید که البته این انیمیشن توسط کمپانی ۲۰th Century Fox در دست گرفته شده است و این انیمیشن باعث شد تا این کمپانی Wes Ball را برای کارگردانی این پروژه انتخاب کند .

پروژه یThe Maze Runner در تاریخ ۱۴ فبریه ۲۰۱۴ اکران خواهد شد .

خلاصه ای از کتاب (از طریق سایت آمازون) : زمانیکه Thomas در آسانسور به هوش میاید ، تنها چیزی که می تواند بیاد بیاورد نامش می باشد . تمام خاطرات وی سیاه می باشد اما او تنها نیست .  وقتی Thomas در آسانسور را باز می کند خود را می بیند . Thomas در بین کودکانی قرار می گیرد که ورود او را به Glade خوش امد می گویند ، مکانی که با دیوار های سنگی بزرگ و عظیم محاصره شده است . مانند Thomas هیکدام از بچه ها نمی دانند که چرا و چگونه وارد Glade شده اند و تنها چیزی که میداندد اینست که دیوار های سنگی عظیم هر روز صبح بطرف مارپیچ باز می شوند و هر شب نیز بسته ، و هر ۳۰ روز یه پسربچه از طریق آسانسور به جمع انها اضافه می شود .

Thomas میتوانست فرد مهمی در بین انها باشد اگر تنها میدانست چگونه رازهای سیاه پنهان شده در ذهن خودش را بیدار کند .

[webplayer id=150]

برای دانلود این انیمیشن کوتاه بروی کلمه ی ” دانلود انیمیشن” در هر کیفیت کلیک کنید :

کیفیت ۴۸۰ : دانلود انیمیشن

کیفیت ۷۲۰ : دانلود انیمیشن

کیفیت ۱۰۸۰ : دانلود انیمیشن

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن