اخبار روز فیلمها

صحبت های جدید رئیس کمپانی Marvel Studios درباره فاز چهارم دنیای سینمایی Marvel

با وجود اینکه هنوز مدتی تا اکران فیلم سینمایی Avengers: Infinity War زمان باقی مانده است و فیلم های زیادی تا قبل از عرضه فیلم چهارم و بدون عنوان Avengers و شروع فاز چهارم دنیای سینمایی Marvel زمان باقی مانده است، Kevin Feige اطلاعات جدیدی در این رابطه منتشر کرده است.

Kevin Feige در مصاحبه ای تایید کرد که می‌داند برنامه های کمپانی Marvel Studios برای فاز چهارم در چه زمانی اعلام خواهند شد و در کنار این موضوع از هواداران خواست تا به این موضوع فکر نکنند و از فاز سوم این دنیای سینمایی نهایت لذت را ببرند.

Kevin Feige در این رابطه گفت: “بله. تا زمان اعلام فاز چهارم زمان زیادی مانده است. تمرکز ما بر روی به پایان رساندن شش فیلم باقیمانده است. به پایان رساندن سه فاز اول، و رساندن چهارمین فیلم از مجموعه Avengers به سینما در تاریخ ۱۹ می.”

شش فیلم باقیمانده در فاز سوم عبارت اند از Black Panther، Avengers: Infinity War، Ant-Man and the Wasp، Captain Marvel  و Avengers 4. ساخت دنباله فیلم سینمایی Spider-Man: Homecoming و Guardians of the Galaxy Vol. 3 نیز تایید شده است.

Feige همچنین از ساخت دنباله Doctor Strange نیز استقبال کرد. فیلم سینمایی Doctor Strange در سال ۲۰۱۶ اکران شد و Benedict Cumberbatch در نقش ابرقهرمان اصلی حضور پیدا کرد. این شخصیت همچنین حضوری افتخاری در Thor: Ragnarok دارد و در Avengers: Infinity War نیز ایفای نقش می‌کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن