اخبار فیلم

صحبت های Andrew Garfield درباره مردعنکبوتی جدید

همانطور که اطلاع دارید اندرو گارفیلد دیگر مردعنکبوتی نیست. پس از توافق بین سونی و مارول که قرار شد حق ساخت فیلم بر اساس کاراکتر مردعنکبوتی به مارول برسد، Tom Holland جایگزین او شد.

اندرو گارفیلد-Andrew Garfield در این باره گفت که این اتفاق خوبی است. تام هالند بازیگر خیلی خوبی است. در فیلم Impossible حضور داشت و قوی و بااحساس بود. بازیگر جوان محشری است و رقاص هم هست که باعث می‌شود بدنش در فرم خوبی برای این نقش باشد. او همچنین گفت که خیلی هیجان زده است که دوباره می‌تواند به عنوان یک هوادار فیلم‌ها را نگاه کند و فشار این نقش دیگر بر روی دوشش نیست.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۱۰ نظرها

  1. اندرو واقعا به مردعنکبوتی میومد حیف شد گذاشتنش کنار این جز تلفات برنامه ریزی های مارول بود که اندرو 30 سالشه ولی اونا بازیگر جوون میخواستن.

    1. ولی داداش تهش ته ته تهش هیچی مث بازیگر اولی نبود جذابیتی که اون داشت چیز دیگه ای بود بعدم هیچکدوم نسخه هاش مثل همون نسخه سومش نبود که مرد خاکیه بود به شن تبدیل میشد خاطراتی بود واسه خودش

  2. به نظر من اون سه گانه با بازی مگوایر بهترینش بود، دلیل من اینه که مرد عنکبوتی جهش یافته معقول تر و هیجان انگیز تره تا یه کسی که دستگاه تار عنکبوت سازی به مچش میبنده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن