اخبار فیلم

ویدیو : صحبتهای Guillermo del Toro برای عدم کارگردانی Pacific Rim 2

Pacific Rim یکی از فیلم هایی است که در سال ۲۰۱۳ اکران خود را در سراسر دنیا آغاز کرد و توانست فروش نسبتا خوبی داشته باشد. این فیلم که طرفداران کمی ندارد بعد از موفقیتش برای ساخت یک دنباله تمدید شد اما بعد از مدتی این موضوع کنسل شد. تمدید و کنسل شدن های متوالی این فیلم اتفاق خوبی نبود و حالا اگرچه این فیلم قرار است ساخته شود و برای سال ۲۰۱۸ اکران شود اما دیگر Guillermo del Toro کارگردانی فیلم را بر عهده ندارد.

به گزارش آریافیلم، حالا که موضوع ساخت Pacific Rim 2 قطعی شده و John Boyega بازیگر این فیلم، عکسی از مجموعه ی تشکیل شده برای ساخت فیلم منتشر کرد طرفداران این فیلم بی صبرانه منتظر انتشار اولین تریلر از آن هستند. اما این دنباله تفاوت هایی با فیلم اصلی دارد. یکی از این تفاوت ها عدم حضور Charlie Hunnam در نقش قبلی خود در فیلم است. تفاوت بزرگ دیگر که خیلی از طرفداران را نیز نگران کرده است عدم حضور Guillermo del Toro کارگردان قسمت اصلی در این فیلم است، اگر چه او به عنوان تهیه کننده همچنان در تیم عوامل ساخت فیلم حضور دارد اما دیگر کارگردانی را بر عهده نخواهد داشت.

در ابتدا و در سال ۲۰۱۲ فقط چند ماه قبل از اکران عمومی Pacific Rim خبر هایی منتشر شد از ساهت قسمت دوم فیلم به کارگردانی del Toro و فیلمنامه ای از Travis Beacham نویسنده قسمت اول به این طریق که فیلمبرداری و ساخت فیلم قرار بود در سال ۲۰۱۵ اتفاق بیفتد و فیلم برای اکران در امسال آماده شود. بعد ها البته به دلایلی این موضوع کنسل شد که اما بعد از مدت کمی این فیلم دوباره به صحنه آمد آن هم به خاطر حمایت یک شرکت چینی، دلیل این مسئله هم احتمالا به این خاطر است که Pacific Rim در چین بیشتر از هر کشور دیگری فروش داشت و طرفداران زیاد برای خود دست و پا کرد.

داستان ساخت فیلم این بار یک مشکل داشت آن هم اینکه بعد از کنسل شدن فیلم del Toro دیگر از کارگردانی فیلم کناره گرفته بود و پروژه ای را با شبکه Netflix برای ساخت سریالی به نام Trollhunters آغاز کرده بود.

در نهایت اگرچه او در کنار فیلم قرار دارد اما کارگردانی را قرار است شخص دیگری بر عهده بگیرد. del Toro در صحبتی که با سایت Collider داشته در این مورد صحبت کرده و حتی کارگردان بعدی را Steven DeKnight معرفی کرده. می توانید صحبت های او را در زیر ببینید.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. راستش من بعد دیدن فیلم اصلا فکرشم نمیکردم بخوان قسمت دومش رو بسازن چون همچین فیلم موفقی هم نبود حالا با این مشکلاتی هم که دارن بعید میدونم فیلم خوبی بشه احتمال شکستش بیشتر از موفقیتشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن