اخبار حاشیه ایاخبار روز سریالها

ششمین کتاب «Game of Thrones» قبل از شروع فصل 6 سریال منتشر می‌شود

«بادهای زمستان»، نام ششمین کتابی است که جورج آر. آر. مارتین-George R. R. Martin نویسنده‌ی رمان‌های بازی تاج و تخت مشغول نگارش آن است و به گفته‌ی خودش، امیدوار است قبل از آغاز پخش فصل ششم سریال منتشر شود. با صحبت‌های او همراه آریافیلم به نقل از زومجی باشید.

مارتین خود را موظف کرده که تا سال آینده کار نوشتن ششمین کتاب را تمام کند. مارتین بر خلاف فصل‌های قبلی سریال، فیلمنامه‌ی هیچ‌کدام از اپیزودهای فصل پنجم را خودش ننوشته و در فصل ششم هم این وظیفه را بر عهده نخواهد داشت.

علاوه بر این، مارتین کنفرانس‌های خبری خود را از جمله رویداد کامیک‌کان در شهر سن دیه‌گو لغو کرده است. او معمولاً در این رویدادها حاضر می‌شد و حتی در کامیک‌کان قبلی، مسئولیت مدیریت و هماهنگی پنل سریال بازی تاج و تخت را نیز برعهده داشت.

شاید در مورد اینکه چقدر سریع می‌توانم کتاب را تمام کنم زیادی خوشبین هستم. اما من دو کنفرانس خبری را لغو و مصاحبه‌های زیادی را هم رد کرده‌ام تا وقت خودم را خالی کنم و این کتاب را به اتمام برسانم.

رمان بادهای زمستان هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد. فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت تا دو هفته‌ی دیگر به پایان می‌رسد و تست‌های بازیگری برای نقش‌های جدید فصل ششم هم آغاز شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۳ نظرها

  1. امیدواریم که کتاب ششم زودتر منتشر بشه تا ادامه داستان سریال هم بتونه تطبیق داشته باش باهاش . سریال که تا به اینجا عالیه .

    1. البته داداش سازنده های سریال با جورج همون قسمتای اولیه تکلیف سریال رو روشن کردن و الان فصل شیش بلافاصله بعد از این فصل شروع میشه و اینجوری نیست که وایسن تا کتاب بیاد بیرون بعد تازه شروع کنن به خوندنش و ساختنش ;)

  2. فقط خداکنه جان اسنو نمیره هرچند فک نکنم این اتفاق بیافته ب نظرم اون ساحره ک خدای اتش رو میپرستید بتونه ی کاری براش کنه بهترین شخصیت فیلمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن