اخبار فیلم

کمپانی فیلم سازی Skydance برای کارگردانی فیلم جدیدش Bermuda Triangle با Sam Raimi وارد مذاکره شد

 

این فیلم در واقع یکی از سه فیلمی است که در حال حاضر در هالیوود با موضوع مثلث برمودا در حال ساخت است و به نظر می رسد Skydance برای این پروژه با Sam Raimi به توافقاتی رسیده است.

Sam Raimi برای کارگردانی فیلم های Spider-Man و Evil Dead شهرت دارد و حالا به نظر می رسد که قرار است کارگردانی فیلم سینمایی با موضوع مثلث برمودا را از شرکت Skydance به عهده بگیرد.

شرکت Skydance به همراه شرکت های Universal و Warner Bros یکی از سه پروژه ای که در حال حاضر در هالیوود در رابطه با مثلث برمودا( منطقه ای در دریای کاراییب که کشتی و هواپیما های زیادی به شکل عجیب و مرموزی در آن غیب می شدند و هیچ اثری از آن ها پیدا نمی شد)  در حال ساخت هستند را در دست دارد.

دیگر اطلاعات مربوط به این فیلم فعلا منتشر نشده اما آنجه که می دانیم این است که Doug Miro و Carlo Bernard تیم نویسندگان فیلم های The Sorcerer’s Apprentice و Prince of Persia: The Sands of Time، برای نویسندگی این فیلم در نظر گرفته شده بودند. البته متن فیلم قبلا توسط Damian Shannon و Mark Swift نوشته شده و فقط قرار است این متن بازبینی شود و در صورت نیاز قسمت هایی از آن دوبازه نوشته شود.

Skydance سال های زیادی است که این پروژه را دنبال می کند طوری که حتی در سال ۲۰۱۳ سعی داشت Johnny Depp را برای بازی در این فیلم به خدمت بگیرد.

حال باید دید که آیا با Sam Raimi برای کارگردانی این فیلم به توافق می رسد و چگونه می تواند از پس این پروژه بر بیاید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن