اخبار فیلم

فیلم Deadpool 2 به دنبال جلب رضایت Brad Pitt برای نقش Cable

پیشرفت مراحل ساخت فیلم سینمایی Deadpool 2 مدتی است که ادامه دارد و دیدن اینکه شرکت ۲۰th Century Fox در حال کار بر روی ادامه فیلم پرطرفدار خود است برای علاقمندان خیلی جذاب است.

به گزارش آریافیلم، شرکت ۲۰th Century Fox در حال حاضر بروی قسمت دوم فیلم پر طرفدار و پرفروش خود Deadpool کار می کند و پیش می رود. قسمت اول این فیلم یک مقدار ریسکی بود و در نهایت کمپانی سازنده تصمیمش را گرفت تا فیلمی را که سال ها بود به آن فکر می کردند ولی برایش اقدامی نمی کردند بسازند و این فیلم با بودجه ای به اندازه بقیه فیلم های ابر قهرمانی ساخته شد. با تمام ترس و لرزی که شرکت داشت فیلم Deadpool تواسنت ۷۸۳ میلیون دلار در سطح دنیا بفروشد که موفقیت خیلی خوبی محسوب می شود و از طرف دیگر با این فیلم بذر یک مجموعه ی پر طرفدار و پر از پتانسیل کاشته شد.

بعد از آنکه کارگردان قسمت اول،  Tim Miller تصمیم گرفت از این فیلم جدا بشود و کناره گرفت، Ryan Reynolds، تهیه کنندگان فیلم و استودیوی سازنده از تلاش خود کوتاه نیامدند و برای موفقیت سری جدید فیلم شدیدا تلاش کردند. در ادامه David Leitch از تیم کارگردانی فیلم John Wick به عنوان کارگردان به فیلم اضافه شد و بازیگران همگی آماده کار بر روی فیلم شدند. نکته ی دیگر این فیلم این است که از زمانی که تصمیم به ساخت Deadpool 2 گرفته شد سازندگان همچنین تصمیم گرفتند تعدادی از شخصیت های دوست داشتنی کمیک ها را به این فیلم اضافه کنند، در نتیجه طرفداران هم منتظر بودند که ببینند چه کسی برای چه نقشی انتخاب می شود و در این بین یکی دو هفته قبل Zazie Beets بازیگر سریال Atlanta به عنوان کاراکتر Domino انتخاب شد اما انتخاب شخصیتی مثل Cable مسئله ای متفاوت و به مراتب دشوار تر بود. حالا و بعد از همه ی این ها به نظر می رسد Reynolds و کمپانی به انتخاب قطعی خود بسیار نزدیک هستند.

اوایل همین هفته بود که در اخبار منتشر شد که Michael Shannon اولین انتخاب کمپانی است و بعد از او نام David Harbour بازیگر سریال Stranger Things هم شنیده شد که در لیست جا داشت. نکته ای کهدرباره نقش Cable وجود دارد این است که این نقش در فیلم X-Force و دنباله های احتمالی بازی دارد پس هر کسی که برای این نقش انتخاب می شود فقط برای بازی در Deadpool 2 نیست و پروژه بزرگتر از این حرف هاست…

بعد از همه ی این ها اخباری منتشر شده درباره احتمال انتخاب Brad Pitt برای ایفای نقش Cable. این خبر را کارشناس سایت Collider به نقل از رابط خود منتشر کرده و در ادامه اضافه کرده که حالا کمپانی به شدت دنبال Pitt برای بازی در فیلم خود است. گفته شده این تمایل دو طرفه است و Pitt هم برای بازی در این نقش ابراز رضایت کرده اما مشکل دیگری که وجود دارد شروع فیلمبرداری و ساخت World War Z 2 است که Pitt در آن بازی می کند.

به نظر می رسد باید صبر کنیم تا در یکی دو هفته آینده تکلیف نقش Cable به طور قطعی مشخص شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن