اخبار سریالانتخاب بازیگر

شروع فیلمبرداری فصل دوم Westworld و معرفی اولین بازیگر جدید

شاید فصل دوم سریال تا سال بعد منتشر نخواهد شد اما آماده شنیدن خبر جدید باشید، این سریال موفق HBO ساخته‌ی Lisa Joy و Jonathan Nolan قرار است در کامیک-کان در سان دیگو اواخر این ماه میلادی معرفی شود. و سایت رسمی از حالا شروع به انتشار اطلاعات جزئی کرده. و حال چند هفته بعد از این ستاره‌ی سریال Evan Rachel Wood اشاراتی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت، Westworld آماده می‌شود تا ساخت فصل دوم را شروع کند.

به گزارش آریافیلم، به گفته EW، فیلمبرداری فصل دوم سریال در این ماه شروع خواهد شد (پس احتمالا ویدیویی از فیلم در کامیک-کان وجود نخواهد داشت). همچنین اخبار فیلمبرداری از پیوستن Katja Herbers به سریال خبر می‌دهد. مثل اینکه Herbers ماموریت دارد در تمام سریال های خوب تلویزیون حضور داشته باشد. وی اخیرا در سریالهای The Leftovers؛ The Americans و سریال استثنایی اما کم عمر، Manhattan به ایفای نقش پرداخته است.

Herbers نقش Grace یک میهمان Westworld با تجربه‌ای را بازی خواهد کرد که آخرین بازدیدش در تاریکترین ساعات پارک اتفاق می‌افتد. پس به نظر می‌رسد او انسانی خواهد بود که در بینابین آخرین داستان Ford یعنی Journey Into Night، یا همان انقلاب خشن و خونین رباتها گیر کرده است. شاید هم یک ربات باشد. کسی واقعا از این سریال چیزی نمی‌داند.

Herbers اولین فرد جدید  و سومین کسی است که برای نقش ثابت جدید، پس از برگشت  Louis Hertham (پدر Dolores) و Tallulah Riley (یک میزبان) به عنوان شخصیت ثابت، برگزیده شده است. باقی بازیگران هنوز مشخص نشده‌اند.

Westworld انتظار می‌رود در سال ۲۰۱۸ به HBO بازگردد.

Westworld

Westworld

Westworld

Westworld

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن