اخبار روز سریالهاکامیک

شخصیتهای مارولی Winter Soldier و Falcon در راه تلویزیون و استریمینگ دیزنی

از نویسندگان Empire یعنی Malcolm Spellman برای نویسندگی مینی سریال جدید استریمینگ دیزنی (Disney) با حضورشخصیتهای مارولی Winter Soldier و Falcon انتخاب شد…

به گزارش آریافیلم، در حالی که به تازگی در خبرها از ساخت سریال های مستقل Loki و Scarlet Witch برای استریمینگ دیزنی به شما گفتیم گویا این همکاری مارول و دیزنی خیلی گسترده است و دو شخصیت دیگر یعنی  Winter Soldier و Falcon هم قراره تا به تلویزیون بیایند Anthony Mackie و Sebastian Stan که در دنیای سینمایی نیز حضور داشتند برای ایفای همان نقشها که در فیلم Captain America: The Winter Soldier داشنتد بازگردند.

این کار بخشی از تلاش دیزنی برای رقابت با غولی مثل نتفلیکس است. دیزنی از هم اکنون اعلام کرده هزینه سرویس استریم آن ها کمتر از نتفلیکس خواهد بود،‌ و همچنین شامل فیلم های اریجینالی مثل بازسازی بانو و ولگرد (Lady and the Tramp) و کمدی کریسمسی نوئل (Noelle) با بازی بیل هیدر (Bill Hader) و آنا کندریک (Anna Kendrick) می شود. ظاهرا همکاری مارول با این سرویس به صورت مینی سریال (سریال محدود)هایی اقتباس شده از شخصیت های آشنای MCU باشد، که کاملا حرکت هوشمندانه ای است. امروزه سریال های محدود ۸ قسمتی می توانند از جنبه های خلاقیت، قدرت بازیگران بزرگ و ارزش تولید با فیلم های بزرگ استودیوهای فیلمسازی رقابت کنند. همچنین با حضور کوین فایگی رییس مارول استودیوز به عنوان ناظر، کیفیت این سریال ها به همان اندازه ای خواهد بود که در فیلم های MCU دیده ایم.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن