امروز:شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
 

شبکه ی HBO خواستار 10 فصل از سریال Game Of Thrones است !

 


چندی پیش شبکه HBO اعلام کرد 10 فصل برای ساخت سریال Game of Thrones در نظر دارد درصورتی که سازندگان سریال برای ادامه این مجموعه بر طرفدار 7 فصل را برنامه ریزی کرده اند …

اعلام این خبر واکنش های زیادی را به دنبال داشت همین طور در ادامه ای بحث  George R. R. martin در پاسخ سوالی که از او پرسیدند میگوید : این سوالی است که همه از من در مراسم های مختلف فرش قرمز ها میپرسند و همه و همه میخواهند بدانند این سریال در نهایت چند فصل دارد ولی جواب این است که نمیدانم و فقط میدانم  که قرار است 7 فصل ساخته شود اگر سازندگان بخواهند بیشتر از 7 فصل بسازند من بسیار خوشحال میشوم و از آنها حمایت میکنم  .

و در ادامه شایعاتی نیز در مورد ساخت یک فیلم بر اساس این سریال که George در ادامه پاسخ میدهد : من از این ایده استقبال میکنم ولی حقیقت این است که نمیدانم آیا این فیلم ساخته میشود یا نه .

6 پاسخ به “شبکه ی HBO خواستار 10 فصل از سریال Game Of Thrones است !”

 1. saman گفت:

  خبری ب زیبا بود هرچی بیشتر بهتر

 2. WolfB گفت:

  ممنون برای مطلب.
  به نظرم فیلمش ساخته نشه بهتره . چون به اندازه سریال نمیتونه خوب از آب در بیاد.
  ولی در مورد سریال امیدوارم اگه کشش ادامه پیدا کردن تا 10 فصل رو هم داره بتونن داستان رو محکم و عمیق نگه دارند و آب نبندن بهش.

 3. kasra2012 گفت:

  آقا دمتون گرم با این خبر شارژمون کردید
  به نظر من راحت میتونن 10 فصل بسازن چون کافیه یه سری کارکتر هایی که تو کتاب هستن ولی تو سریال نیستن و یا یه سری شهر های دیگه با مردمانش رو به سریال اضافه کنن در هر حال وقتی شبکه گفته تو 10 فصل ساخته بشه یعنی مشکل بودجه وجود نداره و همه چی حله

 4. ایمان گفت:

  حالا شد طراحی سایتتون معرکه قبلا خیلی گیج میشدیم

 5. afshin1354 گفت:

  موضوع اصلی هزینه های تولید است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *