اخبار فیلم

شایعه‌ای جدید درباره هویت مخفی جوکر

شواهد جدیدی توسط هواداران ارائه شده که نشان می‌دهد احتمالا جوکر در دنیای سینمایی دی‌سی همان رابین است.

صحبت هایی بود مبنی بر اینکه جوکر در دنیای سینمایی دی‌سی ارتباط نزدیکی با بتمن داشته و در فیلم Batman V Superman: Dawn Of Justice به عنوان رابین حضور دارد. این‌ها توسط کاربری در سایت Reddit عنوان شده و در اینترنت خیلی راجع به آن صحبت شده است.

در تصاویر اولیه‌ای که از جوکر فیلم Suicide Squad منتشر شد، جوکر بر روی هر دو شانه خود زخم هایی دارد. همچنین در تریلر Batman V Superman که در کامیک کان منتشر شد بر روی لباس رابین درست در شانه های آن پارگی وجود دارد که احتمالا نشان از آن است که جوکر قبلا رابین بوده و اتفاقاتی برای او رخ داده که تغییر کرده است. همه این‌ها شایعه و حدس و گمان است و هنوز تایید رسمی نشده است.

جدا از Batman V Superman، هواداران می‌توانند جوکر را به عنوان یکی از کاراکتر های خوب و قهرمان داستان در Suicide Squad ببینند. او در این فیلم در کنار دیگر تبهکارها عملیاتی مخفی برای دولت انجام میدهد. این فیلم ۵ آگوست ۲۰۱۶ (۱۵ مرداد ۱۳۹۵) اکران می‌شود.

فیلم Batman V Superman که دو قهرمان را درمقابل هم به تصویر می‌کشد ۲۵ مارس ۲۰۱۶ (۶ فروردین ۱۳۹۵) اکران می‌شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۷ نظرها

    1. رابین همیشه تویه فیلمهایه بتمن پسرش نبوده.مثلا یه جا که یادم نیست کجاو کدوم فیلم یا انیمیشن اسم رابین جیسن تاد بود یا توی آخرین فیلم بتمن رابین یه افسر پلیس به همین اسم رابین بود>تنها چیزی که درمورد رابین درسته اینه که یه جورایی یتیم هست یا یتیم میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن