اخبار روز فیلمها

شایعات بازگشت Daniel Craig و Adele به James Bond برای ساخت ۲۵امین دنباله ی آن

مجموعه ی James Bond یکی از پر طرفدار ترین مجموعه های سینمایی است که این سال ها ساخته و اکران شده است. از این مجموعه تا بحال ۲۴ فیلم اکران شده، فیلم هایی جنایی و هیجانی درباره ی مامور مخفی سازمان اطلاعات بریتانیا که به عنوان مامور ۰۰۷ شناخته می شود. در طول این سال ها بازیگران متعددی نقش James Bond را بازی کرده اند اما بدون شک محبوب ترین و موفق ترینشان Daniel Craig است و حالا خبر خوشحال کننده برای طرفداران این شخصیت این است که Daniel Craig برای یک بار دیگر قبلو کرده در این مجموعه به ایفای نقش بپردازد.

به گزارش آریافیلم، از پرطرفدار ترین مجموعه های سینمایی می توان به مجموعه ی James Bond اشاره کرد که طی این همه سال در ساخت آن خللی ایجاد نشده و در واقع به نوعی سنت برای جاکعه بریتانیا تبدیل شده است. از ویژگی های بسیار مهم این مجموعه این است که باید حتما بازیگر نقش اول آن اصالتا بریتانیایی باشد و از بازیگران هیچ کشور دیگری برای نقش James Bond استفاده نمی ود، همین مسئله باعث شده انتخاب بازیگر برای این نقش کاری سخت و در عین حال هیجان انگیز باشد.

Daniel Craig که در ۴ فیلم اخیر این مجموعه نقش مامور ۰۰۷ را بازی کرده است تقریبا مجبوبترین James Bond بین بازیگران این نقش است و هر ۴ فیلم او از پر فروش ترین فیلم های مجموعه بوده اند پس جای تعجب ندارد که طرفداران و عوامل این مجموعه علاقه ی زیادی به ماندن او در نقشش داشته باشند. از طرفی Craig بعد از فیلم Spectre تصمیم به خروج از مجموعه گرفته بود و شایعات زیادی پیرامون انتخاب بازیگر برای جایگزینی او منتشر می شد اما حالا سایت The Mirror نقل کرده که Barbara Broccoli از تهیه کنندگان این فیلم توانسته Craig را متقاعد کند تا در یک فیلم دیگر بازی کند و همچنان در مجموعه باقی بماند. همچنین در این سایت گفته شده مذاکرات با Adele خواننده ی بریتانیایی در حال انجام است تا او نیز برای موسیقی پایانی ۲۵امین فیلم Bond حضور داشته باشد.

این طور که به نظر می رسد عوامل این فیلم به دنبال ساخت شاهکاری درگیر در اندازه های Skyfall هستند.

James Bond

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن