تریلر سینمای ایرانمعرفی فیلمپوستر جدید

سینمای ایران : اولین تریلر و پوستر فیلمهای اکسیدان و کارگر ساده نیازمندیم

دو تریلر جدید از فیلمهای آماده اکران اکسیدان و کارگر ساده نیازمندیم شب گذشته منتشر شد که در این پست نگاهی به اونها خواهیم داشت :

اکسیدان تازه ترین اثر سینمایی حامد محمدی از ۳۰ خرداد ماه در تهران و شهرستان ها اکران می شود. در آستانه اکران عمومی دومین پوستر فیلم و تریلری از آن رونمایی شد.

در خلاصه داستان اکسیدان به قلم حامد محمدی آمده است: اصلان اگر می دانست گرفتن ویزا اینهمه دردسر دارد، اصلا عاشق نمی شد.

جواد عزتی، امیر جعفری، شبنم مقدمی، شقایق دهقانی، رضا بهبودی، لیندا کیانی، علی استادی ترکیب بازیگران اصلی این فیلم سینمایی را تشکیل می دهند که عکسهای اکران خصوصی این فیلم رو نیز در زیر ملاحظه میفرمایید :


اما فیلم دیگری که تریلر اون شب گذشته منتشر شد کارگر ساده نیازمندیم بود که داستان سه کارگر شهرستانی است که برای پیدا کار به تهران می آیند. بعضیا فکر می‌کنن همه چیو با پول می‌تونن بخرن… و می‌خرن… متأسفانه! قدم در مغازه رحمت شاگردی می کند و عاشق مونس دختر رحمت است.پس از مرگ رحمت جهان از موقعیت استفاده می کند و از دختر ۱۶ ساله رحمت در ازای طلبش خواستگاری می کند, قدم از این بابت عصبانی می شود و …

آتیلا پسیانی / یکتا ناصر / سیامک صفری / سحر قریشی / فاطمه رستمی / مهران احمدی / بهرام افشاری / سیروس همتی / مجید اصغری / مهدی محرابی و (با معرفی) روژین رحیمی طهرانی و همراه با هنرمند خردسال آرین اسماعیلی و آرمیتا اسماعیلی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن