امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

سه انیمیشن جدید توسط کمپانی Pixar

good-dinosaur-concept-art
 

کمپانی Pixar که در حال حاضر خودش را برای اکران انیمیشن پرطرفدار  Monsters University  اماده می کند ، جدول زمانی منتشر کرده که از سه انیمیشن جدیدش برای سه سال اینده خبر می دهد . اطلاعات زیادی از این سه انیمیشن منتشر نشده است ، اما خالی از لطف نیست که توضیحات مختصری از این پروژه ها برای شما بازگو کنیم .

به غیر از انیمیشنی که برای سال 2014 می باشد ، دو انیمیشن دیگر هنوز عنوان مشخصی ندارند .

The Good Dinosaur تاریخ اکران 30 می 2014 : کارگردان Bob Petersen (کارگردان Up)  ، چه می شود اگر شهاب سنگ هایی که باعث فاجعه شدند و شیوه ی زندگی را در زمین تغییر دادند ، در واقع از مسیر سیاره گم می شدند و دایناسور ها هیچوقت منقرض نمی شدند ؟

That Takes You Inside the Mind تاریخ اکران  19 جون 2015 : کارگردان Pete Docter (یکیدیگر از کارگردانان Up) ، در حاضر عنوان خاصی برای این انیمیشن انتخاب نشده است . فیلم مبتکرانه ایی که شما را به جایی می برد که همه می شناسند اما هیچکس تا بحال ندیده است ، درون مغز انسان .

About Dia De Los Muertos  نام دیگر انیمیشن این کمپانی می باشد که مانند انیمیشن قبلی عنوان مشخصی برایش انتخاب نشده است . تاریخ مشخص شده برای این انیمیشن سال 2016 می باشد . کارگردان این انیمیشن  Lee Unkrich (کارگردان Toy Story 3) می باشد . از کارگردان  Lee Unkrich  و تهیه کنندگی  Darla K. Anderson تیم انیمیشن سازی نامزد اسکار Toy Story 3 ، اینبار نیز برای ساخت انیمیشن دیگر توسط کمپانی Pixar اماده شده اند که در مورد تعطیلات پرمتفاوت  Día de los Muertos خواهند پرداخت .

همانطور که گفته شد ، هیچ اطلاعات دیگری از این سه انیمیشن موجود نمی باشد . در صورت انتشار اخبار جدیدتر در اختیارتون خواهیم گذاشت .

good-dinosaur-concept-art

untitled-inside-mind-pixar-film-concept-art

untitled-dia-de-los-muertos-pixar-film-concept-art

خبرهای مرتبط با این خبر...

بازدید از دانشگاه هیولا ها به همراه بلیط http://www.fileden.com/files/2012/12/26/3380101/Monsters%20University%20-%20Imagine%20You%20at%20MU.mp4,Download with AllDebrid http://www.fileden.co...
اولین پوستر فیلم انیمیشنی Planes کمپانی قدرتمند انیمیشن سازی Disney سرانجام اولین پوستر را برای انیمیشنی از دنیای بالا و اسمانی انیمیشن محبوب Cars اینبار بنام Planes (مربوط به هواپیما...

2 پاسخ به “سه انیمیشن جدید توسط کمپانی Pixar”

  1. […] این کمپانی برای سال های بعد انیمیشن های دیگری بنامهای The Good Dinosaur و Inside Out و پروژه ی بدون نام مشخص Dia de Los Muertos برای ساخت و […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *