اخبار سریال

سریال Tremors با بازی Kevin Bacon توسط Syfy ساخته می‌شود

فیلم Tremors در اصل سال ۱۹۹۰ با کارگردانی Ron Underwood نویسندگی  S.S. Wilson و Brent Maddock اکران شد، فیلم درباره‌ی Valentine “Val” McKee (با بازی Kevin Bacon) و Earl Basset (با بازی Fred Ward) در Perfection (که شهری کوچک در Nevada است) و گرونگان گرفتن آنها توسط کرمهای هیولا مانند زیر زمینی می‌باشد. Tremors یک فیلم درجه ب بود که برای خودش یک فرانچایز ویدیوئی بوجود آورد که آخرینش در ۲۰۱۵ منتشر شد. کانال Sci-Fi نیز سعی کرد Tremors: The Series را در ۲۰۰۳ با بازی Michael Gross بسازد که بنا به دلایلی به ترتیب پخش نشد.

به گزارش آریافیلم، به گفته‌ی ScreenDaily، کانال Syfy که نام جدید Sci-Fi می‌باشد سعی دارد اینکار را دوباره انجام دهد. از قبل معلوم بود که Kevin Bacon به نقش خود در سریال خواهد برگشت اما حال Syfy ساخت قسمت پایلوت را سفارش داده است، Bacon در کنفراس Story of a Girl  در فسیوال بین المللی فیلم ادینبورگ گفت: ما قرار است پایلوتی برای Syfy بسازیم.

البته به جای گفتن دوباره داستان، این ریبوت به زندگی Valentine پس از ۲۵ سال می‌پردازد. به گفته THR داستان جدید درباره نجات شهر توسط McKee ولی اینبار پیر، الکلی و با توهم قهرمانی. Bacon همچنین گفت : Andrew Miller  کار جالبی با فیلم کرده و ما امیدواریم سریالی بسازیم که برای طرفداران و کسانی که فیلم را ندیده‌اند خنده‌دار و در عین حال ترسناک باشد.

Andrew Miller نویسندگی را در دست دارد و همچنین شورانر نیز خواهد بود. Bacon همراه با David Schiff و Blumhouse Television تهیه کنندگی را در دست خواهند داشت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن