اخبار روز سریالهامعرفی سریال

لولوخورخوره یا The Boogeyman اثری دیگر از Stephen King کاری از نویسندگان فیلم A Quiet Place

کمپانی ۲۰th Century Fox در حال عقد قراردادی با Bryan Woods و Scott Beck (نویسندگان A Quiet Place) برای ساخت داستان کوتاه The Boogeyman نوشته Stephen King است.

به گزارش آریافیلم ، Boogeyman داستان مردی را دنبال می کند که به تازگی تمامی فرزندان خود را توسط موجودی که در کمد زندگی می کند از دست داده است. این داستان کوتاه در اصل سال ۱۹۷۳ منتشر شد و همچنین در سال ۱۹۷۸ به عنوان بخشی از مجموعه ی شیفت شب King نیز منتشر گردید. فیلم کوتاه سازان در قدیم این داستان را نیز ساخته اند اما این اولین بار است که این داستان توسط دو کمپانی ۲۰th Century Fox و ۲۱Labs برای ساخت یک فیلم استودیویی اقتباس گردیده است.

Boogeyman از جمله آخرین اقتباس های صورت گرفته از داستان های King است و از کارهای دیگر در دست ساخت (از داستان های King) می توان به قسمت دوم IT که ادامه فیلم پرفروش اول است اشاره کرد که قرار است در سال ۲۰۱۹ منتشر شود و همچنین Castle Rock در ۲۵ جولای عرضه خواهد شد و نیز نسخه جدید Pet Sematary که هنوز زمان انتشار آن مشخص نیست.

پس از انتشار فیلم A Quiet Place ساخته John Krasinski ،سریعا King اقدام به تمجید از فیلم نمود. گروه نویسندگان فیلم که به همراه John Krasinski در فیلم A Quiet Place کار  کرده اند اکنون می توانند به طور مستقیم پا در یکی از داستان های King بگذارند. آن ها به عنوان مدیران اجرایی فیلم نیز فعالیت خواهند کرد.

سریال Stranger Things محصول کمپانی ۲۱Labs که در حال آماده سازی برای فصل سوم خود به سر می برد و Beck and Woods نیز در مراحل نهایی ساخت و آخرین پروژه Haunt است که توسط این دو نوشته و کارگردانی نیز شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن