اخبار روز سریالها

سریال جدید In the Tall Grass کاری از Stephen King بزودی از Netflix

 Netflix قصد ساخت یکی از اقتباس های Stephen King با نام In The Tall Grass را با بازی James Marsden دارد.

به گزارش آریافیلم ، Netflix قصد اقتباس و ساخت یکی از رمان های King با نام In The Tall Grass را که King آن را با کمک پسرش Joe Hill نوشته است ، دارد. این شبکه James Marsden را برای ایفای نقش و کارگردان فیلم Splice یعنی Vincenzo Natali را بعنوان کارگردان این سریال در نظر گرفته است. Natali برای اولین بار با فیلم Cube در سال ۱۹۹۷ پا به عرصه کارگردانی و این صنعت گذاشت اما از آن زمان تا به امروز در کارهای تلویزیونی خوبی فعالیت داشته ، از جمله در ساخت تعدادی از قسمت های سریال Hannibal و سریال The Strain همکاری داشته و از طرف دیگر Marsden  اخیرا در سریال جذاب Westworld ایفای نقش کرده است.

این رمان که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد ، راجع به داستان خواهر و برادری دوقلو و اهل ایرلند است که هنگامی که خواهر متوجه میشود باردار است این دو تصمیم به یک سفر جاده ای در طول کشور میگیرند. اما در میانه ی راه هنگامی که آن ها در کنار زمینی که با علف های بلند پوشیده شده است ، با شنیدن صدای یک پسر بچه که درخواست کمک میکند ، توقف میکنند و وارد آنجا میشوند ، خود را در کابوسی وحشتناک یافته و در میابند که هیچ راه خروجی از آن زمین نمیتوانند پیدا کنند.

انتخاب Vincenzo بعنوان کارگردان مناسب بوده زیرا از زمان سریال Hannibal تا به امروز ساخت اثری در ژانر وحشت نداشته است. همچنین Netflix نیز سابقه اقتباس از آثار Stephen King را با فیلم های (۱۹۹۲) و فیلم (Gerald’s Game) داشته است. اینطور که بنظر میرسه در این روزا آثار King بسیار محبوبیت یافته که میتوان امسال قسمتی از این محبوبیت را مدیون فیلم IT دانست حتی میتوان به فیلم نه چندان موفق The Dark Tower نیز که سال گذشته ارسال شد اشاره کرد که البته نمیتوان آن را زیاد جدی گرفت.

تولید و ساخت In The Tall Grass نامشخص بوده و این در حالی است که Netflix به طور قطعی سعی در ساخت آن دارد ، پس میتوانید انتظار این اثر را طی یک و یا دوسال آینده داشته باشید.

سریال جدید In the Tall Grass

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن