اخبار روزبالیوود

ستارگان بالیوودی Salman Khan ، Sahrukh Khan و Akshay Kumar در لیست ۱۰۰ نفره پردرآمدترین مشاهیر دنیا

در بین ستارگان بالیوودی تنها نام سه نفر  Salman Khan ، Shahrukh Khan و Akshay Kumar در لیست ۱۰۰ نفره Forbes که پردرآمدترین مشاهیر دنیا را اعلام میکند آمده است، Sharukh رتبه ۶۵ ، Salman رتبه ۷۱ و Akshay رتبه ۸۰ را در این فهرست دارند.

Shahrukh که در سال گذشته در رتبه ۸۶ بود امسال ۲۱ رده صعود کرده و درآمدش ۳۸ میلیون دلار اعلام شده است که در کنار بازیگر و خواننده آمریکایی Jennifer Lopez قرار گرفته است. فیلم موفق و صد کروری امسال Raees خیلی به افزایش رتبه او در این لیست کمک کرده است.

Salman که همانند سال گذشته در این لیست اعلام شده دوباره رتبه ۷۱ برایش ثبت شده با ۳۷ میلیون دلار درآمدی که اعلام شده است. وی سال گذشته دومین فیلم پرفروش سال را با Sultan تجربه کرد که با فروش بالای ۳۰۰ کرور روبرو شده است.

Akshay که سال گذشته در رده ۹۴ بود با ۱۴ پله صعود رتبه ۸۰ را بخود اختصاص داده با درآمد ۳۵٫۵۰ میلیون دلار که اعلام شده است. فیلم های پشت به پشت صد کروریش Rustom ، Airlift و Housefull 3 در سال گذشته و همچنین Jolly LLB 2 امسالش بخوبی روند صعودی او را در این لیست رقم زدند.

در صدر این لیست رپر آمریکایی Sean Diddy با ۱۳۰ میلیون دلار درآمد اولین نفر می باشد سپس خواننده زن Beyonce با ۱۰۵ میلیون دلار درآمد دوم شده است و سومین نفر نویسنده انگلیسی J K Rowling با ۹۵ میلیون دلار درآمد اعلام شده است.

این در حالیست که سال گذشته اسامی Amitabh Bachchan هم رتبه با Salman در رده ۷۱ اعلام شده بود و همچنین بازیکن کریکت Mahendra Singh Dhoni که سال گذشته در رتبه ۸۲ اعلام شده بود اما امسال نام های آنها در این لیست موجود نیست. این لیست براساس درآمد قبل از کسر مالیات افراد مشهور اعلام میشود که بین ۱ ژوئن ۲۰۱۶ تا ۱ ژوئن ۲۰۱۷ بوده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن