اخبار فیلم

ساخت قسمت جدید مجموعه ی Narnia به کارگردانی Joe Johnston

مجموعه ی کتاب Narnia که توسط C. S. Lewis نوشته شده و طرفداران بسیار زیادی دارد قرار است دوباره برای ساخت یک فیلم مورد استفاده قرار بگیرد. این خبری است دیروز منتشر شده و به این معنی است که پس از سه فیلمی که در سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ از این مجموعه ساخته شد، حالا قرار است چهارمین فیلم ساخته و روانه ی بازار شود. فیلم چهارم قرار است براساس کتاب The Silver Chair ساخته شود.

به گزارش آریافیلم، بالاخره قرار است فیلم جدید بر اساس کتاب های Narnia و از مجموعه فیلم های این کتاب ساخته شود. در حال حاصر جزییات خیلی زیادی از این فیلم منتشر نشده اما بنا بر خبر ها قرار است کارگردانی این فیلم را Joe Johnston کارگردان فیلم Captain America: The First Avenger بر عهده بگیرد. این فیلم قرار است با تیمی جدید از بازیگران و عوامل و به تهیه کنندگی شرکت های Tristar Pictures و شرکت Mark Gordon و شرکت the C.S. Lewis و همینطور Entertainment One ساخته شود. تهیه کنندگان این فیلم تشکیل شده از Mark Gordon و Vincent Sieber و Melvin Adams و Douglas Gresham پسرخوانده ی Lewis می باشد. همچنین فیلنامه ی این فیلم را قرار است David Magee فیلنامه نویس فیلم تحسین شده ی Life of Pi بنویسد.

اولین فیلمی که از مجموعه ی Narnia ساخته شد، فیلم Chronicles of Narnia film, The Lion, The Witch, and the Wardrobe بود که توسط کمپانی Disney ساخته شد و توانست با فروش ۷۴۵ میلیون دلاری در باکس آفیس به موفقیت بزرگی برسد. در ادامه این شرکت قسمت دوم Narnia را در سال ۲۰۰۸ در سینما ها اکران کرد که نتوانست یه محبوبیت قسمت اول برسد و در نهایت به فروش ۴۱۹ میلیون دلاری رسید. بعد از آن شرکت Fox 2000 قسمت سوم این فیلم را در سال ۲۰۱۰ ساخت که آن هم در مجموع به فروش ۴۱۵ میلیون دلاری رسید و دیگر موفقیت قسمت اول تکرار نشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن