اخبار روز فیلمهاکامیک

رسما اعلام شد:‌ ساخت فیلم Supergirl توسط Warner Bros

Warner Bros رسما اعلام کرد فیلم Supergirl را در دست ساخت دارد. Oren Uziel که کارهای قبلی او شامل ۲۲Jump Street و The Cloverfield Paradox و نویسندگی و کارگردانی فیلم Shimmer Lake می شود، در حال نوشتن فیلمنامه Supergirl است. اما به جز این خبر موثق دیگری درباره این پروژه منتشر نشده است. این پروژه در مراحل اولیه تولید قرار دارد و هنوز تهیه کننده ای هم ندارد، اما قطعا Warner Bros و DC با برنامه خاصی قصد وارد کردن Supergirl به دنیای سینمایی خود را دارند.

البته شایعاتی هم شده که Warner Bros و DC قصد ایجاد آینده ای متفاوت برای فیلم های Superman دارند. Man of Steel ساخته Zack Snyder آغازگر این دنیا با رویکرد شبیه Batman Begins بود، که سپس با فیلم های نه چندان خوب DCEU دنبال شد. پس از شکست بزرگ Justice League و ساختار بد Batman v Superman و Suicide Squad بالاخره Warner Bros تصمیم گرفت Snyder را اخراج کند و راه جدیدی در پیش بگیرد.

این راه جدید توسط Walter Hamada رهبری می شود، و فیلم های جدیدش هم شامل !Shazam و فیلم زن محور Birds of Prey با حضور Margot Robbie و البته فیلم مستقل The Joker با بازی Joaquin Phoenix است. همچنین فیلم های دیگر این دوره جدید، Aquaman و The Flash و Wonder Woman 1984 هستند که تولید آن ها از زمان حضور Snyder آغاز شده بود.

اما طرفداران به شدت منتظر Man of Steel 2 هستند. اولین فیلم Superman در باکس آفیس آن موفقیتی که Warner Bros انتظارش را داشت به دست نیاورد، و حتی حضور Batman نیز در فیلم بعدی که به نوعی دنباله Man of Steel بود تاثیری نداشت. شایعه شده Matthew Vaughn (کارگردان Kingsman) قرار است Man of Steel 2 را بسازد، اما حالا با اعلام خبر ساخت فیلم Supergirl، شاید این فیلم زودتر از Man of Steel 2 ساخته شود، آن هم با حضور Henry Cavill در نقش Superman (یا شاید هم شخص دیگری که امیدواریم اینطور نباشد)، که با حضورش باعث می شود در پایان فیلم، به Man of Steel 2 هدایت شویم.

Supergirl هم اکنون جزو سریال های پرمخاطب شبکه CW است و با تهیه کنندگی Greg Berlanti در حال ورود به فصل چهارم قرار دارد. اگرچه بخش سینمایی Warner Bros کاری به کار سریال های تلویزیونی این کمپانی نداشته و اجازه می دهد آن ها کار خودشان را انجام دهند، در حالی که بخش سینمایی هم فیلم های مستقل از سریال ها را می سازد مثل فیلم Flash با بازی Ezra Miller.

Warner Bros همچنین فیلم Batgirl و البته فیلم مورد انتظار The Batman به کارگردانی Matt Reeves را در دست ساخت دارد، بنابراین شاید دو شخصیت اصلی دنیای DC یعنی Batman و Superman راه را برای شخصیت های مونث‌شان به سینماها باز کرده اند. شاید هم ابتدا Supergirl را ببینیم، سپس The Batman، سپس Batgirl. یا شاید هم The Batman زودتر از بقیه فیلم ها اکران شود. فعلا هیچ تضمینی نسبت به ساخت قطعی این پروژه های جدید وجود ندارد، اما ساخت یک فیلم Supergirl قطعا هیجان انگیز خواهد بود.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن