اخبار روز فیلمهامعرفی فیلم

ساخت فیلم ترسناک M3GAN با همکاری Jason Blum و James Wan

در سال ۲۰۱۰، Jason Blum مشغول درآمد زایی برای کمپانی خودش Blumhouse Productions از طریق ساخت فیلم های ترسناک کم بودجه ای بود که در باکس آفیس هم موفق بودند. Blum در همان ابتدا با عملکرد Paranormal Activity فهمیده بود که این ریسک موفقیت آمیز بوده، اما با همکاری با James Wan کارگردان فیلم Saw در سال ۲۰۱۰ آن ها دومین فرنچایز ترسناک این کمپانی یعنی Insidious را نیز پایه گذاری کردند. Blum و Wan به شدت از این موفقیت خوشحال بودند، چیزی که دوباره قرار است اتفاق بیفتد، پروژه ای جدید که دوباره آن ها را در کنار یکدیگر قرار داده تا از قدرت های تهیه کنندگی فوق العاده شان بهره برده و فیلمی ترسناک هیجانی با موضوع تکنولوژی بسازند.

Blum و Wan تهیه کنندگی فیلم M3GAN را برعهده گرفته اند، پروژه ای که یک رقیب مدرن برای بازسازی سری فیلم های Child’s Play خواهد بود. داستان درباره ی یک متخصص بااستعداد در زمینه رباتیک است که در یک کارخانه اسباب بازی استخدام شده و از هوش مصنوعی پیشرفته برای برنامه ریزی عروسکی خیلی واقعی به عنوان دوست و غمخوار برادرزاده ی یتیمش استفاده می کند. همانطور که انتظار می رود، کدنویسی این هوش مصنوعی بیش از حد خوب عمل کرده و نسبت به دوستش یعنی برادرزاده همان متخصص، خیلی محافظه کارانه عمل می کند، که این قضیه برای دیگران خطرناک تمام می شود. Gerard Johnstone وظیفه کارگردانی فیلم را از فیلمنامه ای نوشته ی Akela Cooper (نویسنده American Horror Story) برعهده دارد. فیلمبرداری این فیلم قرار است پاییز آغاز شود، اما شاید تیزری از فیلم را در مراسم کامیک کان ببینیم.

James Wan درباره این فیلم گفته:

این فیلم ترکیبی از Annabelle و Terminator هست!

wan

او همچنین درباره همکاری در فرنچایز Insidious و همکاری دوباره اش با Blum گفته:

از همکاری با Jason توی فیلم Insidious خیلی لذت بردم، فیلمی که به هردومون کمک های زیادی کرد. من یادم نمیره از کجا شروع کردم و همیشه قدردان و مدیون Jason هستم. از همون موقع دوست داشتیم دوباره توی یه کار با هم همکاری کنیم.

Wan که ایده اصلی فیلم M3GAN از کمپانی Atomic Monster متعلق به او آمده است، درباره این فیلم جدید با موضوع یک عروسک ترسناک گفته:

تقریبا اصل داستان درباره وابستگی زیاد به تکنولوژی و اعتماد بیش از حد به اونه. و اینکه اگه تکنولوژی دیوونه بشه چه اتفاقی میفته. این فیلم یه تفسیر از دنیاییه که درش زندگی می کنیم و همه اون رو می شناسیم.

Blum در ادامه درباره طنز تلخ فیلم و کارگردان فیلم گفته:

ما کسی رو می خواستیم که بتونه همه این ترس ها و هیجانات رو کنار هم بچینه اما در عین حال نتیجه ی کار، فیلم بامزه و سرگرم کننده ای بشه.

Michael Clear از کمپانی Atomic Monster، به همراه Couper Samuelson از کمپانی Blumhouse در نقش تهیه کننده اجرایی حضور داشته و Ryan Turek بر پروژه نظارت می کند.

wan

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن