اخبار فیلم

قرارداد چندگانه ی Ben Affleck برای نقش Batman

 

اگر همه چیز بر طبق برنامه پیش برود سه تا از بزرگترین فیلمهای بلک باستر جهان و هالیوود بصورت همزمان ساخته خواهند شد . پروزه ی مهم کمپانی بزرگ Marvel بنام  The Avengers: Age of Ultron که با فروش میلیاردی دلار قسمت قبلی اش در ماه مارچ ۲۰۱۴ فیلمبرداریش را آغاز می کند ، فیلم جدید J.J. Abrams و کمپانی Disney بنام  Star Wars: Episode VII در اوایل سال ۲۰۱۴ فیلمبرداری می شود و در نهایت فیلم سال ۲۰۱۵ به کارگردانی Zack Snyder که دنباله ای برای Man of Steel می باشد در ماه فبریه شروع به فیلمبرداری می کند که با توجه به این تاریخ با اختلاف یک ماه هر کدام از این پروژه ها مشغول فیلمبرداری خواهند بود .

اگر تا الان اینترنت و سایت های خبرگزاری را چک نکردید ، باید اشاره کنیم که سرانجام Ben Affleck برای بازی در نقش Batman جدید انتخاب شده است و وی در مقابل Henry Cavill در نقش Superman قرار خواهد گرفت . براساس اخرین اخبار در مورد پروژه ی Batman vs. Superman ، کمپانی Warner Bros اعلام کرد که قراردادی که با Ben Affleck بسته شده است چندگانه خواهد بود که به این معناست وی در چندین پروژه بغیر از Batman vs. Superman حضور خواهد داشت که می تواند یک فیلم جداگانه برای Batman و یا Justice League باشد و حتی انتخاب وی در مقام کارگردان هر کدام از این پروژه ها نیز جزع این قرارداد محسوب می شود ، البته قبل از اینکه دوباره عصبانی شوید لازم به ذکر می باشد که  حضور Ben Affleck در پروژه  های آینده بستگی به موفقیت وی در نقش بتمن و فیلم Batman vs. Superman دارد .

این قرارداد ، بسیاری از پروژه های بن افلک را تحت تاثیر قرار داده است و در گذشته پست خبری در مورد پروژه ی The Stand منتشر کردیم و حالا با خبر شدیم که پروژه ی Gone Girl نیز به کارگردانی David Fincher از ماه سپتامبر تا ماه فبریه و پروژه ی Batman vs. Superman هم از ماه فبریه تا آگوست فیلمبرداری خواهند شد ، اگرچه این برنامه ریزی یک فیلمبرداری بسیار طولانی را نشان می دهد اما وقتی در فیلمی دو کترکتر Batman و Superman را در کنار هم دارید باید هم انتظار چیزهای بزرگتری داشته باشید .

همچنین اخبار دیگری در دست است که ابتدا کمپانی Warner Bros برای نقش Batman بدنبال ستاره ی Drive بنام Ryan Gosling رفته بود و David S. Goyer نیز بخشی از داستان را برای این بازیگر نوشت اما Ryan Gosling این پیشنهاد را رد کرد و مشخص کرد که شرایطش برای یک کارکتر دنباله دار مناسب نیست .  پس از ان این کمپانی بسراغ بن افلک رفته و وی نیز چندان علاقه ای به این نقش نشان نداد ، اما پس از مذاکرات بسیاری و خواندن بخشی از فیلمنامه ی این پروژه ، Ben Affleck در نهایت تصمیم گرفت تا وارد این پروژه شود . صبر کنید جالبتر هم خواهد شد ، برطبق اخبار منتشر شده ، ابتدا Christopher Nolan به عنوان تهیه کننده ی Man of Steel ، برای مقام کارگردانی این پروژه (قسمت اول مرد پولادین) Ben Affleck را انتخاب کرده بود اما وی در قبال این پیشنهاد جواب رد داد و اعلام کرد که علاقه ای به بازگشت به پروژه های ابرقهرمانانه ندارد و پس از ان Zack Snyder از طرف کمپانی Warner Bros انتخاب شد .

فیلمنامه ی این پروژه توسط David S. Goyer ، نویسنده ی سه گانه ی The Dark knight و بازنویسی ان توسط  Zack Snyder صورت خواهد گرفت ، در اخر هم Christopher Nolan مدیر تولید این پروژه می باشد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن