اخبار روز فیلمها

ساخت شماره چهارم و پنجم Avatar هنوز قطعی نیست

وقتی که به کمبود علاقه مردم به نسخه جدید از مجموعه Avatar با وجود رکورد پرفروش ترین فیلم جهان بودن فکر می‌کنیم، به نظر می‌رسد سرمایه گذاری کمپانی ۲۰th Century Fox مقداری ریسکی به نظر می‌رسد. با این حال، روند ساخت دو فیلم از دنباله Avatar شروع شده است.

James Cameron، کارگردان این مجموعه، در این فیلم از تکنولوژی ثبت حرکات زیر آب استفاده کرده است. Cameron در مصاحبه ای گفته که با وجود اینکه تمام پنج فیلم با یکدیگر ارتباط دارند، اگر نسخه چهارم و پنجم ساخته نشود، این اتفاق، اتفاق خیلی بدی نخواهد بود. وی در مصاحبه ای گفت:

“بزارید باهاتون روراست باشم، اگر Avatar 2 و Avatar 3 به اندازه کافی فروش نکنند، نسخه چهارم و پنجم ساخته نخواهد شد. این فیلم ها داستان هایی مرتبط دارند. این پنج فیلم یک داستان مشترک را روایت خواهند کرد اما به صورت جداگانه نیز قابل درک خواهند بود و مانند سه گانه The Lord of the Rings نخواهد بود که مطمئن هستید باید برای به پایان رسیدن داستان، فیلم بعدی را نیز ببینید، گرچه این فیلم ها خوب بودند و همه از آن ها خوششان آمد.”

در گذشته به نظر می‌رسید Fox ساخت چهار دنباله را تایید کرده است، اما حالا مشخص شده که ساخت فیلم چهارم و پنجم همچنان نامشخص است. این کار عاقلانه به نظر می‌رسد. فقط در صورتی که مجموعه ای مثل Fantastic Beasts داشته باشید که در حال استفاده از محبوبیت Harry Potter باشد، ساخت چندین دنباله براساس آن کار عقلانی‌ای خواهد بود.

دنباله Avatar در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن