اخبار روز سریالهااخبار روز فیلمها

ساخت سریال The Lord of the Rings رسما تایید شد

امروز شبکه Amazon تایید کرد که حق ساخت سریال براساس مجموعه The Lord of the Rings را به دست آورد هاست و قرار است این سریال ساخته شود. این سریال قرار است توسط Amazon Studios، Tolkien Estate and Trust، Harper Collins و New Line Cinema تهیه کنندگی شود.

رئیس کمپانی Amazon در این رابطه گفت: “The Lord of the Rings یک پدیده فرهنگی است که توانسته قوه تخیل نسل هایی از هواداران را در سینما تحت تاثیر قرار دهد. ما مفتخر هستیم که می توانیم به کمک Tolkien Estate and Trust، HarperCollins و New Line Cinema سریالی حماسی براساس The Lord of the Rings بسازیم.”

Matt Galsor، یکی از سخنگویان Tolkien Estate and Trust و HarperCollins گفت: “خوشحالیم که می توانیم اعلام کنیم شبکه Amazon قصد دارد اولین سریال تلویزیونی را براساس The Lord of the Rings بسازد. تیم Amazon Studios ایده های شگفت انگیزی دارند که می‌توانند به داستان های گفته نشده ی کتاب های J.R.R. Tolkien بپردازند.”

این سریال قرار است داستان هایی جدید قبل از داستان The Fellowship of the Ring را روایت کند و همچنین این احتمال وجود دارد که سریال های فرعی نیز براساس این سریال ساخته شود.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن