اینجا هستید :
خانه اخبار فیلم و سریال اخبار سریال اخبار روز سریالها ساخت مینی سریال Devs توسط Alex Garland کارگردان Annihilation

ساخت مینی سریال Devs توسط Alex Garland کارگردان Annihilation

در طول ۲۰ سال گذشته، نام Alex Garland با مفاهیم تعلیقی علمی تخیلی که موجودیت انسان را کاوش می کنند مترادف شده است، مخصوصا از دیدی بالا و فضایی نسبت به موجودات زمینی. Garland چنین تم هایی را در رمانش The Beach، در فیلمنامه هایش مثل ۲۸Days Later و Sunshine ساخته Danny Boyle و فیلم های ساخته خودش یعنی Ex Machina و Annihilation نیز کاوش کرده است. حالا Garland می خواهد استعدادهایش را با سریال محدود Devs وارد تلویزیون کند، سریالی که چند ماه پیش هم خبری درباره آن منتشر کردیم.

امروز John Landgraf رییس FX اعلام کرد تولید این سریال توسط این شبکه انجام خواهد شد، در حالی که آن ها قبلا سفارش ساخت قسمت پایلوت آن را داده بودند. FX همچنین لیست بازیگران Devs را اعلام کرد: Sonoya Mizuno, Nick Offerman, Jin Ha, Zach Grenier, Stephen McKinley Henderson, Cailee Spaeny, Alison Pill. این سریال محدود ۸ قسمتی، که کارگردانی همه‌ی قسمت هایش را Garland برعهده دارد، سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

در سریال Devs، یک مهندس کامپیوتر جوان به نام Lily Chan، بخش توسعه ی مرموز شرکتی فوق پیشرفته ای که در آن می کند را بررسی می کند، شرکتی که او معتقد است مسئولانش دوست پسرش را به قتل رسانده اند.

devs

این هم مشخصات بازیگران و نقش هایشان:

Sonoya Mizuno (بازیگر Ex Machina, Maniac, Crazy Rich Asians) نقش Lily Chan را بازی می کند. Lily یک مهندس نرم افزار است که در یک شرکت فوق پیشرفته به نام Amaya کار می کند، و پس از اتفاقاتی به این نتیجه می رسد روسای شرکت مسئول مرگ دوست پسرش هستند.

Nick Offerman (بازیگر Fargo, Parks and Recreation, Hearts Beat Loud) نقش Forest را بازی می کند. Forest رییس شرکت Amaya است، که فکر و ذکرش بخش توسعه مخفیانه‌ی این شرکت است.

Jin Ha (بازیگر Jesus Christ Superstar Live) نقش Jamie را بازی می کند. یک متخصص امنیت سایبری،‌ که دوست پسر سابق Lily است.

Zach Grenier (بازیگر The Good Wife, Deadwood) نقش Kenton را بازی می کند. او شخصیتی خشک و خطرناک و مسئول بخش امنیتی شرکت Amaya است.

Stephen McKinley Henderson (بازیگر Ladybird, Fences, Manchester by the Sea) نقش Stewart را بازی می کند. یک روشن فکر تحصیل کرده از دورانی دیگر و یکی از باهوش ترین مهندسان بخش مخفی توسعه شرکت Amaya.

Cailee Spaeny (بازیگر Bad Times at the El Royale, Pacific Rim: Uprising) نقش Lyndon را بازی می کند. یک کارمند جوان، باهوش و کله شق که در بخش توسعه مخفی Amaya کار می کند.

Alison Pill (بازیگر American Horror Story: Cult, Snowpiercer, The Newsroom) نقش Katie را بازی می کند. یک فیزیکدان کوانتوم باهوش که نایب رییس Amaya نیز هست.

Landgraf درباره همکاری با Garland گفته:

بعد از خوندن متن سریال و شنیدن ایده های فوق العاده ی Alex و تعهدش به کارگردانی هر ۸ قسمت سریال، سفارش ساخت Devs تصمیم سختی نبود. Alex یک هنرمند رویاپردازه که گروه بازیگری فوق العاده ای هم تدارک دیده. ما از Alex, Andrew, Allon, Scott, Eli خیلی ممنونیم و از Carmen Cuba برای انتخاب این بازیگرای عالی هم سپاسگزاریم.

Garland تهیه کنندگی اجرایی Devs را به همراه Andrew Macdonald و Allon Reich از شرکت DNA TV و Eli Bush و Scott Rudin برعهده دارد، که قبلا در ساخت فیلم های Annihilation و Ex Machina نامزد اسکار با آن ها همکاری داشته است.

devs devs

خبرهای مرتبط با این خبر...

شبکه ی FX تاریخ پخش فصل جدید سریال هایش را اعلام کرد... FX و FXX بالاخره تاریخ انتشار فصل های جدید Always Sunny in Philadelphia، American Horror Story و اسپین آف مورد انتظار Sons of Anarchy یعنی سریال Mayan...
آخرین اخبار تمدید و کنسلی و زمانبندی سریالها : Legends ، Agent X ، Librarians و Fargo... به گزارش آریافیلم ، شبکه ی کابلی TNT آخرین اخبار از تمدید و کنسلی سریالهای خودش رو بدین صورت اعلام کرد که ، سریال جاسوسی Legends که به نظر بنده از همو...
حدود ۱ میلیون کاهش بیننده اپیزود پایانی American Horror Story : Asylum نسبت به فصل گذشته... اپیزود پایانی American Horror Story : Asylum حدود ۱ میلیون کاهش بیننده نسبت به فصل گذشته اش داشت چهارشنبه شب ، اپیزود پایانی فصل دوم داستان ترسناک ...
ساخت سریال Dispatches From Elsewhere از شبکه AMC توسط Jason Segel  با اعلام شبکه AMC سریال اریجینال Dispatches From Elsewhere با بازی و ساخته Jason Segel ، اجازه ی تولید گرفته است. Segel  همچنین، تهیه کنندگی اجرایی سر...
تریلر مینی سریال I Am the Night با بازی Chris Pine منتشر شد شبکه ی TNT اولین تریلر مینی سریال I Am the Night را که در آینده نزدیک پخش خواهد شد منتشر کرد. نویسنده ی این درام ۶ قسمتی، Sam Sheridan است و Chris Pin...
به گفته ی Noah Hawley ساخت فصل چهارم Fargo سه سال دیگر انجام خواهد شد... سریال Fargo از سریال های پر طرفدار و دوست داشتننی است که امسال فصل سوم آن نیز پخش شد و هفته ی گذشته فصل سوم آن نیز تمام شد. این سریال توسط Noah Hawley...

درباره نویسنده

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه