اخبار سریال

ساخت سریالی بر اساس The Umbrella Academy توسط Netflix

Netflix اعلام کرد که قرار است یک سریال ده قستمی از کامیک The Umbrella Academy نوشته‌ی Gerard Way و Gabriel Ba بسازد. با این که از چندین جهت این کمیک برای ساخت انیمه مناسب به نظر می‌رسد، Netflix قصد دارد یک سریال واقعی بسازد، که اوبین قسمتش در سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

به گزارش آریافیلم، The Umbrella Academy داستان یک خانواده‌ی ناکارآمد از ابرقهرمانان – The Monocle, Spaceboy, The Kraken, The Rumor, The Séance, Number Five, The Horror و The White Violin- را شرح می‌دهد که با هم همکاری می‌کنند تا راز مرگ اسرار آمیز پدرشان را بیایند در حالی که به علت شخصیت و توانایی‌های متفاوتشان از هم دور می‌شوند. این سریال که توسط Dark Horse comics منتشر شد، هم برای طرفداران و هم برای منتقدان خوش آیند بود و امروزه یک دارایی ارزشمند محسوب می‌شود.

در یک اعلامیه مطبوعاتی از Netflix خالق این کمیک Gerard Way گفت:

من هیجان زده ام که The Umbrella Academy خانه‌ای برای خود در Netflix پیدا کرد. من جایی بهتر برای رویایی که من و Gabriel Ba هنگام ساخت این کمیک داشتیم به ذهنم نمی‌رسد. و نمی‌توانم صبر کنم تا افراد این جهان را در سریالی واقعی تجربه کنند

Cindy Holland، معاون ریاست محتوای اصل Netflix گفت:

چیزی که در The Umbrella Academy خاص بودن کلی آن بود، بصری و استایل. اینها ابرقهرمانهای معمولی نیستند و سریال فضای یگانه کمیک را حفظ خواهد کرد – تاریک اما در عین حال خنده‌دار، ماورا طبیعی اما وابسته به واقعیت. ما هیجان زده‌ایم که این جهان را ببینیم و آن را به تمام اعضای Netflix در سر تا سر جهان نشان دهیم.

Steve Blackman در نقش تهیه کننده اجرایی و شورانر خواهد بود و فیلمانه پایلوت سریال توسط Jeremy Slater نوشته خواهد شد. Gerard Way نیز تهیه کننده‌ی اجرایی علاوه بر وی، Bluegrass Television درکنار Mike Richardson و Keith Goldberg از Dark Horse Entertainment نیز در سمت تهیه کننده‌اجرایی قرار دارند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن