اخبار روز فیلمها

ساخت بازسازی Arachnophobia به تهیه کنندگی James Wan فیلمهای The Conjuring

James Wan قرار است از استعدادهای خودش بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ در یک ریبوت ترسناک دیگر استفاده کند، این بار او فیلم Arachnophobia (ﻋﻨﮑﺒﻮﺕهراسی) را جلوی دوربین می برد. کارگردان فیلم خوفناک Saw (اره)، Insidious (ﺗﻮﻃﺌﻪﺁﻣﯿﺰ) و The Conjuring (احضار) با کارگردانی فیلم سینمایی اب قهرمانی Aquaman (آکوامن) برای کمپانی DC به خودش استراحتی داد و مدتی از ژانر ترس فاصله گرفت. البته طی این مدت بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ در تعدادی فیلم ترسناک حضور داشت و مشغول توسعه آنها بود، همچنین اکنون در حال کار بر روی فیلم The Tommyknockers استیون کینگ، یک فیلم یا شاید سریال Resident Evil (شیطان مقیم) و همچنین سریال کمیک بوکی Swamp Thing برای سرویس استریم DC Universe است.

به گزارش آریافیلم به نقل از mgnews این احتمال وجود دارد که او بر روی صندلی کارگردانی فیلم Tommyknockers هم بنشیند، اما برای پروژه ریبوت Arachnophobia او فقط یک ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ خواهد بود. نسخه اصلی این فیلم در سال ۱۹۹۰ به کارگردانی فرانک مارشال در ژانر کمدی-ترسناک روی پرده رفت؛ این فیلم بر محور یک نوعِ به تازگی کشف شده از عنکبوت ونزوئلایی می چرخد که وارد یک شهر کوچک در کالیفورنیا می شود و شروع می کند به تولیدمثل، و نهایتا تبدیل به یک نژاد جدید از عنکبوت های بزرگ قاتـل میشود. ﺟﺎﻥ ﮔﻮﺩﻣﻦ و ﺟﻒ ﺩﺍﻧﯿﻠﺰ دو ستاره اصلی این فیلم بودند.

طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی ددلاین، کمپانی Atomic Monster که به جیمز وان تعلق دارد و Amblin که توسط مارشال تاسیس شد، در اولین قدم های بازآفرینی فیلم سینمایی Arachnophobia هستند، و اکنون قصد دارند یک نویسنده برای این فیلم انتخاب کنند. Arachnophobia یکی از چندین پروژه ترسناکی است که کمپانی Amblin اکنون مشغول کار بر روی آنهاست، در کنـار The House الی روث، اقتباس a Clock in its Walls و همچنین فیلم The Turning به کارگردانی ﻓﻠﻮﺭﯾﺎ ﺳﯿﺠﯿﺰﻣﻮﻧﺪﯼ.

فیلم سینمایی Arachnophobia زمانی که پا به گیشه گذاشت بعنوان یک فیلم موفق ظاهر شد، این موفقیت راه را برای دیگر عناوین کمدی-ترسناک در حال تولید هموار کرد؛ حال با توجه به سابقه دو کمپانی که در حال کار بر روی این پروژه هستند، می توانیم امیدوار باشیم که نسخه جدید Arachnophobia خیلی زود از مرحله توسعه بگذرد و پا به فاز تولید بگذارد. با توجه به موفقیت فیلم های ترسناک اخیر، این روزها کمپانی های فیلمسازی در پی تولید عناوین بیشتری در این ژانر محبوب هستند، از طرفی موفقیت دو فیلم Get Out (برو بیرون) و Happy Death Day (روز مرگت مبارک) طی سال گذشته نشان داد که طرفداران هنوز از ترکیب ترس و خنده لذت می برند، پس ریبوت Arachnophobia حرکت خوبی به نظر می رسد.

Arachnophobia

برچسب ها
نمایش بیشتر
بستن